Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Ганзель та Ґретель в анімації від Sony розслідуватимуть зникнення Короля

26.02.2021
об 15:49

Нова інтерпритація долі брата та сестри з казки братів Грімм з’явиться в українському кінотеатральному репертуарі 25 березня. В історії від студії Sony Ганзель та Ґретель – не перелякані діти з лісу, які потрапили в дивний будиночок із ласощів, а дорослі, яких роз’єднало життя. Однак одна магічна справа знову поєднаєїхні долі.

Отже, за сюжетом анімації «Ганзель, Ґретель і Агенція магії» рідні брат і сестра живуть різним життям. Ґретель – зразкова агентка Відділу Магічної Безпеки, а ось Ганзель – повна її протилежність і той ще пройдисвіт. Одного разу в королівстві стається нечуване – за загадкових обставин зникає Король. Аби розплутати таємничу справу, чарівникам доведеться згадати, як це бути родиною та кинути виклик могутній відьмі, сили якої безмежні.

 

Джерело: B&H film distribution

 

Читайте також:

Новини

Фантастичний світ та зловісні чудовиська в анімаційному фільмі «Рая та останній дракон»

У березні в український кінопрокат виходить анімаційна стрічка «Рая та останній дракон». Режисерами казкового світу стали Дон Голл та Карлос Лопес Естрада.

27.01.2021
об 12:45

Анімація

Що хотіли показати у тизері-трейлері анімації «Мавка. Лісова пісня» та дата релізу

Студія Animagrad (FILM.UA Group) випустила новий тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Прем’єру приурочили до 150-річного ювілею письменниці та поетеси Лесі Українки та та 110-річчю створення нею «Лісової пісні». Саме за цією драмою-феєрією писався сценарій до «Мавки».

25.02.2021
об 14:25

Новини

Новий реліз від Disney та Pixar анімація «Лука» влітку з’явиться в кіно

17 червня в український кінотеатральний прокат вийде весела історія для всієї сім’ї мультфільм «Лука».

26.02.2021
об 11:27

Новини

Навесні в кінотеатрах покажуть Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Дитяча історія, міркування про смерть і втрати, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістичні фантазії про внутрішній світ дитини, філософська притча – цю різнобарвну палітру короткометражних анімаційних фільмів можна буде побачити в кіно з 8 квітня.

15.02.2021
об 17:14

Новини

Яскрава проза Фіцджеральда оживе в анімації за романом «Великий Ґетсбі»

Місяць тому в США заговорили про телеадаптацію «Великого Ґетсбі», але це не єдина екранізація твору Френсіса Скотта Фіцджеральда, яка готується до виходу. Передати атмосферу, створену прозою автора, спробують у новаторській мультиплікаційній версії.

23.02.2021
об 19:17