Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

“Free Leleka”:  іноземці створили NFT-проєкт з метою допомогти постраждалим від війни  українським жінкам та дітям

07.04.2022
об 11:44

Усі виручені кошти передадуть благодійному фонду “Твоя Опора”

Ідея проекту з’явилася у маркетологині зі Словенії, яка дала прихисток двом українкам, що тікали від війни. Згодом до неї приєднався також розробник з Іспанії. Спільними зусиллями команда створила 10 000 унікальних NFT-зображень лелеки OpenSea. Гроші від їхніх продажів у 100% розмірі надходитимуть у благодійний фонд “Твоя Опора” на допомогу постраждалим від війни українським жінкам і дітям.

“Україна сьогодні потерпає від звірств росіян, і однією з найбільш незахищених категорій є діти та жінки. Більшість з них втратили свої домівки або покинули їх з мінімальною кількістю речей. Тому ми намагаємося забезпечити їх прихистком і надати всю необхідну гуманітарну допомогу. Ми вдячні за кожен донейт, за будь-яку вашу підтримку”, - каже засновниця “Твоєї Опори” Валерія Татарчук.

 

В усіх охочих придбати NFT-зображення лелеки буде також можливість прослідкувати через систему блокчейн, куди саме надійдуть благодійні пожертви.

 

З початком російсько-української війни благодійний фонд “Твоя Опора”, який раніше допомагав дітям із вродженими вадами серця, розширив спектр своєї діяльності. Зараз фонд допомагає всім без виключення дітям, а також лікарням та дорослому цивільному населенню, що постраждало під час війни. Підтримати “Твою Опору” можна за посиланням.

 

Джерело: Pedan|buro

Читайте також:

Новини

Стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”

У різних містах світу стартує благодійний кіномарафон “CinemAid Ukraine”. Це серія благодійних показів українського кіно за кордоном. Зібрані кошти будуть перераховані на три напрямки підтримки України: в фонд “Повернись живим”, на підтримку кіноіндустрії країни під час війни та на допомогу постраждалим від війни кінематографістам та їх сім'ям.

29.03.2022
об 12:05

Новини

Український фільм "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе отримав нові нагороди

Французький Cannes World Film Festival визнав фільм кращим у чотирьох номінаціях місяця: "Найкращий фільм", "Найкращий режисер" – Заза Буадзе, "Найкращий композитор" – Роман Григорів та Ілля Разумейко та "Найкращий продюсер" – Дмитро Овечкін. Вже в жовтні фільм буде змагатись за нагороду "Найкращий фільм року".

01.04.2022
об 11:45

Новини

"Будинок зі скалок" отримав головну нагороду одного з найбільших фестивалів документального кіно про права людини

На фестивалі «Jeden svět» у Празі, Чехія документальний фільм Сімона Леренга Вільмонта отримав основну нагороду, - від журі. Стрічку створено в копродукції Швеції, Фінляндії, Данії та України.

01.04.2022
об 13:49