Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Французька комедія «Тріумф» виходить в українських кінотеатрах

27.01.2022
об 12:15

Новоспечений режисер керує тюремним театральним гуртком і живе мрією про тріумфальну прем’єру в Парижі. Тим часом уся «трупа» тільки того й чекає, що дозволу на виїзд за межі в’язниці.

Стрічка натхненна реальною історією Яна Джонсона – шведського театрального режисера. У 1985 році він поставив п’єсу «В очікуванні Ґодо», в якій грали справжні в’язні. Під час турне пя’теро из шести «акторів» утекли. У своєму фільмі «Тріумф» режисер Еммануель Курколь зробив вільний виклад реальних подій: із Швеції він їх переніс до Франції, а саму історію переосмислив.

Головну роль у стрічці виконав Кад Мерад – популярний актор французьких комедій («Французький жиголо», «Лашкаво прошимо»).

Фільм був відібраний до офіційної конкурсної програми Каннського кінофестивалю в 2020 році. Того ж року він отримав Нагороду Європейської кіноакадемії та був визнаний найкращою європейською комедією.

3 лютого стрічка «Тріумф» виходить у кінотеатрах в українській озвучці. Також фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами в межах фестивалю "Вечори французького кіно, про що ми писали раніше.

«Тріумф» – найкраща європейська комедія 2020-го року за версією Європейської кіноакадемії.

Джерело: Артхаус Трафік

Читайте також:

Новини

«Крихка памꞌять» та «Щоденник нареченої Христа» представлять форумі WEMW

Дві українські документальні стрічки, – "Щоденник нареченої Христа" Марти Смеречинської та "Крихка пам’ять" Ігоря Іванька, – будуть представлені на форумі WEMW в італійському Трієсті. Фільми візьмуть участь у програмі Last Stop Trieste від індустріальної платформи When East Meets West, що пройде з 24 до 28 січня в межах Trieste Film Festival.

17.01.2022
об 14:38

Новини

У США стартує «Санденс»: українська драма «Клондайк» у конкурсі головного фестивалю незалежного кіно

20 січня 2022 року розпочався щорічний міжнародний кінофестиваль «Санденс». Цьогоріч вперше в історії у конкурсі бере участь український ігровий фільм — драма «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач. Напередодні команда фестивалю оголосила переніс усіх показів програми та індустрійних заходів в онлайн через стрімке зростання кількості захворювань та розповсюдження штаму «омікрон» у США.

20.01.2022
об 16:49