Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

FOCUS 2021: Україна представить у Лондоні свої кінолокації та сервісні послуги

20.11.2021
об 16:25

З 7 до 10 грудня 2021 року відбудеться одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшен-сервісів з усього світу – виставка FOCUS - The Meeting Place for International Production, в якій Україна традиційно бере участь.

Цьогоріч виставка FOCUS, міжнародний захід для професійної кіноспільноти, відбудеться у Лондоні вже всьоме. Головний її акцент – знімальні локації та пошук можливостей для міжнародного співробітництва. Основні відвідувачі – продюсери, режисери, локейшен-скаути та інші професіонали кіноіндустрії зі всього світу.

Україна є постійним учасником FOCUS від 2018 року. Цьогоріч, ми презентуватимемо офлайн сайт-каталог локацій, новостворену Асоціацію  локейшен-менеджерів України, проєкти регіональних кінокомісій та інші ініціативи для промоції України як зручної локації для зйомок та надійного партнера для спільного кіновиробництва. Це буде офлайн-стенд та діджитал-стенд, презентацію в рамках офіційної програми, що також транслюватиметься онлайн на діджитал-платформі FOCUS. Організатор стенду – Ukrainian Motion Picture Association / Українська кіноасоціація за підтримки Держкіно.

Всі учасники FOCUS 2021 можуть зареєструватися також длчя онлайн присутності на заході безкоштовно за посиланням: https://bit.ly/3Dsf9Sf.

Онлайн-учасники отримають доступ до списку рекомендованих контактів, зможуть створювати чати та організовувати відеодзвінки, вести власний графік зустрічей та переглядати події.

Держкіно України запрошує колег долучитись до презентації на стенді України. Усі представники української аудіовізуальної індустрії, які бажають заявити про себе на FOCUS 2021, можуть надати матеріали, що якнайкраще представлять Україну як потужного та професійного кіновиробника. Шоуріли, ролики про українські локації, сервіси та виробничі потужності ваших компаній будуть представлені всім відвідувачам українського стенда. Також можна надсилати брошури та каталоги ваших компаній в електронному форматі. Матеріали приймаються до 1 грудня.

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Аналітика

Презентація результатів Дослідження кіноосвіти в Україні: стан та перспективи працевлаштування

У вівторок, 9 листопада, об 11:00 відбудеться презентація та обговорення результатів Дослідження кіноосвіти в Україні. Приєднатися зможуть усі бажаючі. Ви дізнаєтеся про стан мистецької кіноосвіти в Україні та перспективи працевлаштування випускників у вітчизняних кінокомпаніях, а також про рекомендації для державних і приватних інституцій у сфері мистецької освіти й кіновиробництва щодо реформ освітніх програм і поглиблення комунікації між навчальними закладами та роботодавцями.

05.11.2021
об 15:04

Події

“Кіно, вино і режисери заодно”: серія лекцій від Ukrainian Film School

Скорсезе, Фінчер, Вуді Аллен, Вес Андерсон – все про їх унікальний стиль та вплив на розвиток світової кіноіндустрії. Ukrainian Film School запускає серію цікавих лекцій за келихом вина про легендарних режисерів.

12.11.2021
об 17:33

Новини

Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі

3-5 грудня у столиці Італії пройдуть “Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі”. Італійській професійній спільноті представлять досягнення, можливості та сервіси, які пропонує Україна в сфері виробництва та дистрибуції контенту в галузі кіно, ТБ та діджітал задля розвитку співпраці між країнами.

19.11.2021
об 16:19