Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

First Cut Lab: Добіг кінця практичний курс міжнародної навчальної програми

06.10.2021
об 13:14

У період з 21 вересня по 2 жовтня у Києві проходила міжнародна навчальна програма з лабораторією кіномонтажу, яку проводять в Україні First Cut Lab за підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з Асоціацією кіноіндустрії України (АКУ). Отже, як проходили заняття та консультації з міжнародними сейлз-агентами.

Майже щодня для учасників програми заняття проводив режисер монтажу, тренер, режисер-постановник, програмний координатор фестивалів Бенджамін Мірґу. Саме він і став наставником з монтажу для учасників.

«Лабораторія пройшла продуктивно. Учасники справді прагнули вдосконалити монтаж своїх фільмів, проводили обговорення та прислухались до порад. Вони хотіли максимально наблизитись до фінальних варіантів монтажу в процесі роботи, але разом з тим, були готові йти на експерименти та ухвалювати радикальні рішення», – поділився своїми враженнями від майже двотижневого воркшопу наставник з монтажу БЕНДЖАМІН МІРҐУ.

30 вересня і 1 жовтня команда кожного фільму-учасника отримала консультації від міжнародних сейлз-агентів, в межах лабораторії. Нагадаємо, цьогоріч до участі у лабораторії вперше були допущені документальні кінопроєкти, а трійка учасників виглядала так:

 

«Я, Ніна» / Lucky girl, реж. Марися Нікітюк, продюсери Яніна Соколова та Юлія Сінькевич;

«Памфір» / Pamfir, реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук, продюсери Олександра Костіна, Лора Бріан, Клаудіа Смея, Богдана Шевчик, Жанкарло Насі;

«Залізна сотня» / Company of Steel, реж. Юлія Гонтарук, продюсер Ігор Савиченко

 

Міжнародним куратором в Україні став Метью Даррас. Він є міжнародним керівником Лабораторії першого кіномонтажу First Cut Lab, яку він співзаснував 2015 року. За 6 років програма підтримала понад 60 ігрових фільмів. Більша частина з них – це дебюти, багато фільмів мали світові прем’єри в Каннах, Торонто, Сан-Себастьяні, на Берлінале та Карлових Варах.

Проєкт «Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія в Україні»» проходив у партнерстві з Асоціацією кіноіндустрії̈ України. Одним з основних завдань АКУ є створення сприятливих умов для української кіноіндустрії самостійно або у співпраці з органами державної влади, приватними структурами, благодійними фондами та представниками міжнародних структур. Заснована наприкінці 2016 року. Творчою координаторкою та керівницею проєкту є заступниця голови АКУ, продюсерка Наталя Лібет.

 

Джерело: ucf.in.ua.

Фото: Олена Івашкіна

Читайте також:

Новини

Прем’єри 2022 року: «Новий канал» знімає серіал «Юна»

«Новий канал» і Art Forms Production знімають історію, у центрі якої жінка, котра прагне розпочати життя з чистого аркуша, але їй заважає вік. Наразі телепроєкт про другу юність і кохання, якому підвладний кожен вік носить робочу назву «Юна».

04.10.2021
об 17:52

Новини

Незалежний кінодистриб'ютор «Вольга Україна» продовжить роботу під назвою VLG.FILM

Ребрендинг завершено і у нове десятиліття своєї роботи на українському ринку компанія «Вольга Україна» входить під новим брендом – VLG.FILM.

05.10.2021
об 16:50

Новини

Як розпочався ювілейний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs

У Харківській філармонії вчора, 26 вересня, урочисто відкрили V Міжнародний кінофестиваль Східної України Kharkiv MeetDocs.

27.09.2021
об 15:35