Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фільмування стрічки «Я, Ніна» розпочато

04.02.2021
об 16:10

Днями творча група кінопроєкту «Я, Ніна», заснованого на реальних подіях, поділилася фотографіями знімального процесу.

Фільм режисерки Марисі Нікітюк «Я, Ніна» розповідатиме суспільству, що рак – не вирок. За основу сюжету взято історії із життя відомої телеведучої і журналістки Яніни Соколової та інших онкопацієнтів. Мета авторів змінити ставлення українського соціуму до онкохворих людей, а хворих на рак – до самих себе. Творці проєкту хочуть надихнути як пацієнтів, які потребують лікування хіміотерапією, так і абсолютно здорових людей на розуміння, що кожен день життя варто проживати як останній, сповнений надії.

Певний час творча група проєкту не могла вийти на знімальний майданчик, зокрема через брак коштів і те, що впродовж року сценаристка та режисерка фільму Марися Нікітюк збирала та обробляла десятки інтерв’ю онкопацієнтів та їх родичів, онкопсихологів та лікарів. Адже фільм складатиметься з двох частин: документальної та художньої, де поєднано декілька драматичних історій. Шість головних героїв, які з’являться у фільмі «Я, Ніна», мають одного, а подекуди й двох прототипів.

Стрічка створюється кінокомпаніями ТОВ «Яніна Соколова Продакшн» та DREAM HUNTERS PRODUCTION за підтримки Державного агентства України з питань кіно, так як стала переможницею 11-го конкурсного відбору Держкіно.

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Фото: Анастасія Рожинська

Читайте також:

Новини

Сценарист серіалу «Ферзевий гамбіт» адаптує науково-фантастичний роман «Горобець»

Співавтор, режисер і шоураннер «Ферзевого гамбіту» Скотт Френк розпочав роботу над епізодами екранізації фантастичної сучасної класики «Горобець». Режисер, удостоєний премії «Еммі» за мінісеріал «Чорнобиль», Юган Ренк був обраний для керівництва науково-фантастичним проєктом.

15.01.2021
об 16:42

Новини

Творці «Скаженого весілля 3» презентували трейлер

Сьогодні, 1 лютого, вийшов офіційний трейлер зіркової комедії «Скажене весілля 3», яка вийде в український кінотеатральний прокат 25 лютого.

01.02.2021
об 12:22

Новини

Святковий сезон: Юлія Саніна стала ведучою «Орла&Решки. 10 років»

Лишилося менше двох тижнів до прем’єри святкового сезону «Орел&Решка. 10 років». До зіркових ведучих Michelle Andrade, Олексія Завгороднього (Позитива), Івана Дорна та Олександра Гудкова приєдналася фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

01.02.2021
об 18:18

Новини

Фільм «Атлантида» став номінантои на здобуття премії Satellite Awards

У Лос-Анджелесі оголошено номінантів 25-ї ювілейної премії Satellite Awards Міжнародної академії преси (The International Press Academy – IPA). До категорії «Найкращий міжнародний фільм» увійшло 9 кіноробіт, серед них і стрічка Валентина Васяновича «Атлантида».

03.02.2021
об 12:13