Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Film.UA випускає цикл роликів про історію України

10.08.2020
об 12:37

Творці серіалу «І будуть люди» випускають цикл роликів присвячених історії українського народу. Спецпроєкт «Наша історія» через розповіді героїв фільму говорить про найважливіше у історії України та у житті кожного з нас.

Перший з дев'яти роликів циклу «Наша історія» з'явився 10 серпня. Побачити його можна у соцмережах. На відео –актори серіалу «І будуть люди» розповідають про своїх героїв, їхні долі та погляди, про себе та сучасну Україну.

Спочатку вони постають перед очима глядачів в образах своїх героїв та від їхнього імені розмірковують про найголовніше, а згодом – діляться власними думками про основну ідею фільму, зв’язок минулого і сьогодення та найважливіші цінності в людському житті: «Поки не знаєш правду – не знаєш, хто ти є; якщо в тебе всередині є іскра справжньої любові – не все так погано; якщо матимемо єдність – обов’язково переможемо». Відео циклу змушують задуматися про виклики, які зустрічала Україна та українці у ХХ столітті, про те, як кожен українець знаходив власний шлях у буремні часи, мріяв, боровся та відстоював свою правду, і як наше минуле пов’язане з сучасністю.

У відео знялися актори Олександр Піскунов, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Акмал Гурєзов, Остап Дзядек, Олена Борозенець, Костянтин Темляк, Олександр Мавриць та Макар Тихомиров. Побачити коротенькі ролики можна на офіційних сторінках серіалу у соцмережах Facebook, Instagram, YouTube, а також на сторінці Film.UA Group. Виходитимуть відео упродовж серпня, тричі на тиждень.

Зазначимо, «І будуть люди» - це 12-серійна історична сага за однойменним романом Анатолія Дімарова. Вона охоплює найскладніші часи в історії України – початок ХХ століття, коли світова війна, революція та прихід радянської влади розділили суспільство та поділили долю кожного на «до» і «після». Кожен з героїв саги зустрів зміни з точки зору своєї правди. Проте всіх їх об’єднує бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль, кожна з яких відбиває історію цілого народу. Виробництвом багатосерійної стрічки опікувались  у Film.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та каналу СТБ. Прем'єра серіалу відбудеться восени цього року.

 

Джерело: Film.UA

Читайте також:

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13