Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»

19.05.2020
об 10:00
FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»

Кінотеатри України будуть відновлювати свою діяльність, проте існує суттєва нестача контенту – через пандемію коронавірусу багато релізів перенесено на другу половину 2020-го - 2021 рік. Один з лідерів кіноринку України FILM.UA Group пропонує до повторного кінопрокату пакет своїх найбільш успішних фільмів, а весь прибуток від проданих квитків залишатиметься кінотеатрам. Разом з цим планується відновлення показів воєнної драми «Черкаси», перерваних карантином.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в кінотеатральні релізи по всьому світу. Основні кіновиробники зупиняють знімальні процеси та переносять виходи вже готових стрічок на більш пізні періоди. За цих причин кінотеатри України не матимуть змоги демонструвати свіжий контент (в необхідній для себе кількості) і вимушені шукати альтернативні шляхи наповнення репертуару.

Група компаній FILM.UA Group, як багаторічний та невід’ємний гравець національного кіноринку, не може стояти осторонь критичних проблем галузі та пропонує кінотеатрам свій “антикризовий пакет”. До нього входять такі повнометражні картини FILM.UA, як «Сторожова Застава», «Викрадена Принцеса: Руслан і Людмила», «Захар Беркут», «Ціна Правди», «Скажене Весілля» та «Скажене Весілля 2». Згідно умов цього пакету, кінотеатри на безоплатній основі матимуть змогу демонструвати будь-які стрічки із запропонованого переліку, самостійно визначаючи їх кількість, об’єми та періоди показів. При цьому FILM.UA Distribution, як правовласник та дистрибутор цих фільмів, не претендує на свою частку від реалізованих квитків.

Крім цих фільмів кінотеатрам пропонується продовжити покази воєнної екшн-драми «Черкаси», прокат якої був перерваний карантином та відповідно закриттям кінотеатрів. 

«Антикризовий пакет» та повернення в прокат фільму «Черкас” самостійно реалізовує FILM.UA Disribution – компанія, що займається дистрибуцією контенту виробництва FILM.UA Group та зовнішніх кіновиробників.

«Ми у FILM.UA Group добре розуміємо, в яких умовах опинилася індустрія кіно і зокрема – кінотеатри. Також ми знаємо, що глядачі з нетерпінням чекають на можливість прийти в кіно — багато хто долучився до акцій під час карантину і придбав квитки “на потім” в улюблені кінотеатри. Нашою акцією ми теж підтримуємо роботу кінотеатральних партнерів в усій Україні, а глядачів заохочуємо повертатися в кіно на найкращі українські фільми» – ділиться очікуваннями керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.

Варто зазначити, що починаючи з 2014 року в національний кінотеатральний прокат було випущено 11 фільмів виробництва та співвиробництва FILM.UA Group, а також 2 фільми інших виробників на правах співдистрибутора. Станом на 17 березня 2020 року загальний бокс-офіс цих стрічок склав 234 815 122,18 грн, їх переглянуло  2 993 442 чоловік. 4 стрічки в національному прокаті зібрали понад 1 млн. доларів.

Читайте також:

Новини

Кінотеатри чекають, але чи готові глядачі?

Опитування серед пересічних американців, чи готові вони найближчим часом відвідати кінотеатр і за яких умов, провела дослідницька компанія Screen Engine / ASI.

14.05.2020
об 18:40

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com
Новини

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

Новий спецпроєкт OIFF Flashback запускають ОМКФ і Takflix.com. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

15.05.2020
об 12:00

Про тих, хто не підкорився тоталітарній системі, дивіться на UA: КУЛЬТУРА
Новини

Про тих, хто не підкорився тоталітарній системі, дивіться на UA: КУЛЬТУРА

До Дня пам’яті жертв політичних репресій 17 травня суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував добірку документальних і художніх фільмів про трагічні долі політичних в’язнів радянського режиму. Ви побачите «Будинок «Слово» й добірку інших фільмів про жертв політичних репресій.

17.05.2020
об 11:58

Новини

Найвідоміший український серіал «Нюхач» презентує четвертий сезон

У мережі опубліковано міжнародний трейлер детективу «Нюхач 4».

18.05.2020
об 17:15