Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

FILM.UA Group представляє власні проєкти на кінофестивалі в Таллінні

25.11.2020
об 13:28

З 13 по 29 листопада у Таллінні проходить Black Nights Film Festival (aka PÖFF – Pimedate Ööde Filmifestival) – це один з найбільших у Північній Європі кінофестивалів та єдиний в регіоні, акредитований FIAPF – Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів.

У Таллінні FILM.UA Group представляє проєкти власного виробництва. Так, 13 листопада у рамках PÖFF відбувся скринінг сімейної саги «І будуть люди», який бере участь у спеціальній програмі TV BEATS, присвяченій телепроєктам. Сага доступна для онлайн-скринінгу до 2 грудня на онлайн-платформі фестивалю.

Нагадаємо, «І будуть люди» – це 12-серійна сімейна сага за романом Анатолія Дімарова, створена студією FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, прем’єра якої відбулася на телеканалі СТБ восени цього року. Дія фільму відбувається на Полтавщині на початку ХХ століття, і її герої переживають усі буремні події цих часів – Першу світову війну, революцію, розкуркулення, Голодомор, обираючи свої шляхи та захищаючи свою правду. Серіал підіймає теми національної ідентифікації, розуміння себе і своєї історії, загрози пропаганди та інші, важливі не лише для України, і є прикладом глокального контенту, коли на прикладі локальної історії говориться про глобальні речі.

Наразі в межах фестивалю (з 23 по 27 листопада) відбувається велика індустрійна подія – Industry@Tallinn & Baltic Event, маркет копродукції Балтійських країн. Зазвичай головна мета івенту – об’єднувати світових продюсерів та потенційних копродукційних партнерів країн Балтії. Однак цього року, через глобальні зміни, перехід індустрії великою мірою в онлайн та нові точки дотику кінопродукції з аудиторіями поза межами своїх регіонів, головною метою події став обмін досвідом між країнами як гравцями глобального ринку в нових умовах. І одним з хайлайтів івенту (нарівні з кейсом проєкту Stranger Things від Netflix) стане кейс студії FILM.UA.

За два дні, 27 листопада, в онлайн-форматі відбудеться панельна дискусія UKRAINE FOCUS: FILM.UA у рамках TV BEATS Forum. Групу на ній представлятимуть продюсерки Катерина Вишневська та Олеся Лук'яненко. Вони розповідатимуть про досвід та стратегію студії на прикладі першого українського нуарного детективу «Схованки», саги «І будуть люди», анімаційного серіалу для дорослих «Академія Храбна», а також про нові міжнародні копродукції.

«Нам приємно отримати запрошення на цей івент, адже це підтвердження того, що наша стратегія себе виправдовує. У нас багато спільного з країнами Балтії: перед усіма нами стоїть як завдання виробництва комерційно успішного контенту з міжнародним потенціалом в умовах обмеженої місткості локального ринку (про що ми розповімо на прикладі «Схованок»), так і важлива мета зберегти при цьому себе (сага «І будуть люди» торкається важливої теми національної самоідентифікації). Також нам усім хочеться творити більше та краще, тому й поговоримо ще про наш досвід копродукції з іншими країнами («Академія Храбна» – з Ісландією, «Коза Ностра» – з Італією»)», - прокоментувала КАТЕРИНА ВИШНЕВСЬКА.

 

Джерело: Пресслужба FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26

Новини

«І будуть люди»: Дізнатись більше про зйомки 12-серійної саги

В рамках промокампанії творці серіалу презентували офіційний постер і трейлер, а ще запустили промосайт, на якому можна дізнатись повну інформацію про проєкт, персонажів, акторів, що грають у серіалі та подивитись цікаві епізоди зі знімального майданчика.

31.08.2020
об 15:47

Новини

З’явилися тизери сімейної саги «І будуть люди»

Автори 12-серійної сімейної саги «І будуть люди» за романом Анатолія Дімарова представили чотири тизери проєкту. Вони знайомлять з основними сюжетними лініями та героями фільму.

07.09.2020
об 12:42

Новини

14 вересня відбудеться прем’єра серіалу «І будуть люди»

Сьогодні, 14 вересня, о 20:15 на телеканалі «СТБ» відбудеться довгоочікувана прем’єра серіалу «І будуть люди». Цей проєкт є екранізацією епохального роману Анатолія Дімарова.

14.09.2020
об 16:28