Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

FILM.UA Group представила кримінальну драму «Зміїне гніздо» про родину отруйників на MIA Market у Римі

28.10.2021
об 11:53

Серіал “Зміїне гніздо - заснований на реальній історії київської родини. Сім’я Іванютиних, яка у 80-х роках у радянському Києві займалася отруєннями знайомих, колег, приятелів і просто випадкових людей задля власної вигоди, з мстивості або ж просто з викривленого почуття самозахисту й справедливості. Серійне вбивство вони перетворили на сімейний бізнес. На рахунку Іванютиниї  понад 40 отруєнь, 13 з яких – смертельні.

Нова кримінальна драма від FILM.UA Group була презентована світу на одній з найвідоміших подій кіноіндустрії.  Цьогорічний маркет контенту і пітчинг-форум Mercato Internazionale Audiovisivo (MIA) у Римі відвідали понад 2000 керівників галузевих компаній з 56 країн, відбулося понад 140 скринінгів, а також понад 80 світових і ринкових прев’ю.

 

Однією з головних подій маркету є конкурс проєктів у секції Драми. Цього року до участі було відібрано лише 14 проєктів з 12 країн. За нагороду Paramount+ боролися також проєкти з Італії, Великобританії, Канади, Кіпру, Франції, Фінляндії, Бельгії, Німеччини, Ісландії, Іспанії та Болгарії. Переможців обирало журі, що складалося з професіоналів найвищого рівня, яке визнало, що цьогорічні учасники відрізнялися найвищою якістю.

«Зміїне гніздо» стало єдиним українським серіалом на MIA й відбірковий комітет окремо зазначив силу тематики та глобальну привабливість проєкту.

 

«Після серіалу HBO «Чорнобиль» багато моїх колег з усього світу дивувалися, чому не ми, - українці, розповідаємо цю історію. Я думаю, що «Зміїне гніздо» – це саме та історія, яку ми повинні представити світу. Коли відбувалися події, описані в серіалі, мені було 5 років, я жила в ілюзії, що СРСР – найкраща країна. Проте саме в той час у Києві діяла сім’я серійних убивць, які передавали знання про те, як отруїти людей, від покоління до покоління. І наш з Катериною досвід на MIA безперечно підтвердив, що ця історія має глобальну привабливість» - розповіла авторка ідеї Анастасія Лодкіна.

 

Анастасія Лодкіна та Катерина Вишневська - вже мали позитивний досвід на MIA. Чотири роки тому їхня ідея комедії про мафію «Коза Ностра» пройшла пітчинг. Тепер цей проєкт уже готовий, створений у співпраці з італійським партнером Pepito Produzioni на замовлення RAI Cinema.

“Тепер, коли «Коза Ностра» завершена, добре повернутися на MIA з новим проєктом. На цьому ринку можна було безпомилково відчути сильну глобальну зацікавленість в історіях про часи холодної війни та таких, що відбуваються у Східній Європі. Це підтверджує і переможець – «Золота війна» від болгарської компанії Agitprop та нашого партнера в іншому проєкті – Babyland. Їхня перемога - це чудова новина і для нас, адже «Зміїне гніздо» точно задовольняє апетит до такого роду сюжетів. І ми раді представити світовій аудиторії гучну історію про сім’ю, яка зробила серійне вбивство сімейним бізнесом, у впізнаваному часі та місці – у Києві після Чорнобильської катастрофи», - зазначила продюсерка Катерина Вишневська.

 

Співавторкою презентованого проєкту “Зміїне гніздо” є Мар’яна Бек. Вона відома сценаріями до хітових українських телепроєктів, таких як «Червона королева», «Будинок з ліліями», «Улюблена вчителька» та «Ніщо не трапляється двічі» режисерки Оксани Байрак, що встановив кілька рекордів з переглядів на вітчизняному телебаченні.

MIA підкреслив багато тенденцій останніх років – зокрема, зацікавленість у контенті з унікальним відчуттям часу та місця з усього світу, не обов’язково від відомих голлівудських виробників чи англійською мовою.

Глобальний успіх «Гри в кальмара» остаточно підтвердив, що наступна велика хітова серія, швидше за все, прийде не з Америки, а з інших країн. Творці «Зміїного гнізда» наголошують, що правила гри тепер змінилися, і це дає їм більше можливостей та впливу у переговорах.

 

Джерело фото: film.ua

Читайте також:

Новини

Світова класика в кіно: «Подвійне життя Вероніки» Кшиштофа Кесльовського

У цьому році стрічці «Подвійне життя Вероніки» Кшиштофа Кесльовського виповнюється 30-річний ювілей, а сам режисер відсвяткував би 80-річчя, як би майстр європейського кінематографу був би живий. З 27 жовтня в українських кінотеатрах можна буде відвідати сеанс фільму на великому екрані.

15.10.2021
об 12:05

Новини

Кохання, як виклик суспільству, в серіалі «Кріпосна. Жадана любов»

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов». Творці проєкту обіцяють, що історії улюблених героїв отримають неймовірне продовження.

15.10.2021
об 10:10

Новини

Романтична Ксенія Мішина та харизматичний Артемій Єгоров: з’явився постер та тизер комедії “Сусідка”

Вже 3 березня 2022 у всеукраїнський прокат вийде вітчизняна романтична комедія «Сусідка». У головних ролях - Артемій Єгоров та переможниця шоу “Танці із зірками” і суддя “Україна має талант”, - Ксенія Мішина. У фільмі також з’являться Jerry Heil та Анна Трінчер.

25.10.2021
об 11:29