Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фільми «Будинок «Слово». Нескінчений роман» і «Носоріг» візьмуть участь у Варшавському міжнародному кінофестивалі

23.09.2021
об 14:14

37-й Варшавський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 8 по 17 жовтня. Нині організатори заходу оголосили програму міжнародного конкурсу, до якої увійшли дві стрічки, створені за підтримку Державного агентства України з питань кіно.

Повнометражний ігровий фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» Тараса Томенка матиме світову прем'єру в межах міжнародного конкурсу 37-го Варшавського міжнародного кінофестивалю. Цікаво, що 4 роки тому режисер Тарас Томенко представив свою документальну стрічку «Будинок «Слово» в рамках конкурсу 33-го ВМКФ, яка в Україні стала лауреатом Другої національної кінопремії «Золота Дзиґа» у категорії «Найкращий документальний фільм».

«Будинок «Слово». Нескінчений роман» – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Фільм про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло.

Створену у копродукції України, Польщі та Німеччини стрічку «Rhino / Носоріг» Олега Сенцова глядачі вперше побачили на 78-му Венеційському міжнародному кінофестивалі у конкурсній програмі «Горизонти».

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Ще в одній конкурсній програмі Варшавського міжнародного кінофестивалю – 1-2 Competition змагається створений за підтримки Українського культурного фонду фільм Олексія Тараненка «Я працюю на цвинтарі».

В позаконкурсній програмі Shorts Special Screening представлено анімаційну стрічку українського аніматора Бориса Бубнова «Обіцянка».

Фото: https://usfa.gov.ua/upload/media/2021/09/23/614c30c181f9d-obicyanka_bubnov.jpg

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Фестиваль короткого метру 4:3: Дати проведення та програма

Фестиваль короткого метру 4:3 відбуватиметься з 23 по 26 вересня в Івано-Франківську. Окрім показів стрічок, відзнятих тільки у форматі 4:3, включатиме серію публічних подій: зустрічі, дискусії та воркшопи від українських режисерів і акторів. Долучитися до подій зможе кожен охочій, адже вхід вільний.

21.09.2021
об 10:25

Новини

Скоро в кіно: Велике оновлення репертуару кінотеатрів

«Ненависть», «Бестселер», «Віхола душ», Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів та низка інших релізів очікується з 23 вересня в кінотеатрах України.

22.09.2021
об 12:49

Новини

5-й Київський тиждень критики: Програма «Фокус: Україна – Канада»

У період з 21 до 27 жовтня в кінотеатрі «Жовтень» відбуватиметься 5-й міжнародний фестиваль арт-кіно «Київський тиждень критики», в межах якого покажуть програму «Фокус: Україна – Канада». Кінокритики двох країн-учасниць обрали 6 прем’єр українського та канадського кіно, що увійшли до цієї фестивальної секції.

23.09.2021
об 13:19