Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фільм Зази Буадзе «Мати Апостолів» відзначили на Calella Film Festival

11.10.2021
об 15:20

Днями в Іспанії у місті Калелья відбулась церемонія нагородження шостого Calella Film Festival. На кінофестивалі Україна отримала відразу дві нагороди. Обидві дісталися фільму Зази Буадзе «Мати Апостолів».

За офіційною інформацією Calella Film Festival, на участь у заході було подано 380 фільмів, з них 20 відібрано на конкурс, а на нагороду висунуто лише 6 стрічок – із Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

Українська кіноробота отримала дві відзнаки: «Мати Апостолів» визнано найкращим фільмом (Best Film), а режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером (Best Director).

Нагадаємо, військова драма «Мати Апостолів» розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни... Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

В іспанських містах Калелья (Calella) та Аре́ньш-да-Мар (Arenys de Mar) український фільм під час фестивалю презентували режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін.

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Сучасний окупований Донецьк у кадрі фільму «ЄвроДонбас»

Будинок засновника Донецька Джона Юза, який має велику історичну значущість, покажуть в документальному фільмі «ЄвроДонбас». Особняк нині стоїть занедбаний та майже повністю зруйнований.

29.09.2021
об 16:25

Новини

Відродження автентичної кухні: Фільм «Смак свободи» у постпродакшні

Правдиву кулінарну історію знімали у Києві, Київській області та у Львові. Нині творці «Смаку свободи» повідомили про завершення процесу фільмування стрічки, що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

05.10.2021
об 15:10

Новини

Дати заходів від фестивалю сучасної анімації LINOLEUM у містах України

Країною прокотиться хвиля сучасної анімації, адже на 5 міст чекає насичена культурна програма від Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Отже, де та коли чекати сплеск візуальної культури та що показуватимуть на великих екранах.

08.10.2021
об 15:15