Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фільм «Цензорка», знятий за участі України, став призером

13.09.2021
об 10:37

Стрічка «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини та Чехії отримала Приз за Найкращий сценарій у секції «Горизонти» 78-го Венеційського кінофестивалю.

«Цензорка» – дебютна повнометражна ігрова картина словацького режисера Петера Керекеша. Картина розповідає історію молодої жінки Лесі, яку було засуджено до ув'язнення в одній із виправних установ Одеси. Вона щойно народила первістка, і потрапила у світ, населений лише жінками: ув'язненими, медсестрами та наглядачками, жінками різного віку, дружинами та вдовами, дочками, сестрами, вагітними та жінками з дітьми. Якби не колір уніформи, іноді важко було б сказати, хто є хто.

Петер Керекеш – режисер, документаліст, відомий кіновикладач та лідер думок, лауреат фестивалів у Берліні, Лейпцигу і Торонто. Українським продюсером виступив Денис Іванов (компанія «Артхаус Трафік») за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Фільм «Цензорка» був представлений у конкурсній програмі «Горизонти» Венеційського кінофестивалю – найстарішого та одного з найпрестижніших у світі. Картину відзначили Нагородою за Найкращий сценарій (Іван Остроховський, Петер Керекеш).

На українські екрани стрічка вийде в 2022 році.

Читайте також:

Новини

Українські канали тепер доступні на новій американській ОТТ-платформі Boss TV

Ще один окремий пакет з українськими каналами був запущений в результаті укладення нової угоди між медіахолдингом «Медіа Група Україна» та Boss TV – американським стримінговим сервісом. Основна аудиторія Boss TV – етнічні громади з усього світу. Тепер глядачі Boss TV можуть підписатися на пропозицію a la carte, до якої входять власні канали «Медіа Групи Україна»: «Україна 24», «Україна 1»/«Україна 2», «НЛО TV 2», а також традиційні канали партнерів: Star Cinema, Star Family, X-Sport, Рибалка TV.

09.09.2021
об 12:32

Новини

Скоро у кіно:«Матриця: Воскресіння»

Нео і Трініті повертаються на екрани. Перший трейлер довгоочікуваного фільму «Матриця: Воскресіння».

11.09.2021
об 10:49

Новини

Другий офіційний трейлер фільму «Минулої ночі у Сохо»

«Історія «Минулої ночі в Сохо» зародилася під час численних прогулянок вулицями Лондона.   Режисера Едґара Райта захоплювала не лише сучасність цього міста, але й епоха 60-х років. Це нав’язлива ідея, яка поєднала в собі музику, моду і, звісно ж, кіно. Частково на сюжет вплинула любов режисера до драми й трилерів того періоду, а також психологічні горори, що дозволяють занурити глядача в унікальну мандрівку.

11.09.2021
об 12:56