Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» здобув нагороду на кінофестивалі в Ірландії

18.11.2021
об 16:24

«Цей дощ ніколи не скінчиться» - потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі "війна-мир". Головний герой стрічки, який разом з батьком переїхав із Сирії, стикається з черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії…

Стрічка Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» здобула ще одну нагороду - за найкращий документальний фільм Award for Cinematic Documentary на 66-му Міжнародному кінофестивалі в Корку (Ірландія).

 

Cork International Film Festival – найстаріший і найбільший кінофестиваль Ірландії. Фестиваль, який триватиме до 21 листопада, демонструє кращі нові міжнародні та ірландські повнометражні, документальні та короткометражні фільми в кінотеатрах та онлайн. Три програми короткометражних фільмів Cork International Film Festival мають кваліфікацію Американської кіноакадемії.

«Дуже приємно, що наш фільм відзначили на цьому відомому та старому фестивалі. Фестивальне життя фільму вже триває рік, далі починається інший етап для нашої картини – кінотеатральна дистрибуція» - розповіла режисерка Аліна Горлова.

Фільм є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару. «Цей дощ ніколи не скінчиться» отримав перемогу в конкурсі дебютів First Appearance найбільшого фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі й став переможцем Festival dei Popoli у Флоренції, виборов головну нагороду – "Золоту лілію" за найкращий фільм на кінофестивалі goEast у Вісбадені (Німеччина), а нещодавно був поданий до списків творів на здобуття головної культурної нагороди України у 2022 році – Національної премії України імені Тараса Шевченка, номінанти якої будуть оголошені наприкінці 2021 року. Стрічка створена за підтримки Держкіно України.

Вихід в український кінопрокат фільму "Цей дощ ніколи не скінчиться" запланований на весну 2022 року.

Джерело: Соціальні мережі «Цей дощ ніколи не скінчиться»

Читайте також:

Новини

Стали відомі претенденти на Національну Шевченківську премію у номінації «Кіномистецтво»

Шевченківська премія – найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Премію вручають із 1961 р. Загалом, у березні 2022 р. вручатимуть сім премій у номінаціях: "Література", "Публіцистика, журналістика", "Літературознавство і мистецтвознавство", "Музичне мистецтво", "Театральне мистецтво", "Візуальні мистецтва" та "Кіномистецтво".

03.11.2021
об 13:26

Новини

Документальна стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» їде на кінофестиваль в США

Фільм режисери Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» / This Rain Will Never Stop змагатиметься в конкурсі престижного «oscar-qualifying» кінофестивалю True/False в США.

19.04.2021
об 12:07

Новини

Фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» переміг на фестивалі у Вісбадені

Четверте фестивальне гран-прі отримала монохромна історія подорожі Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі «війна-мир». Чоловік разом із батьками переїхав із Сирії в Україну, але знову зустрівся із війною уже в новій країні. Він є волонтером Червоного Хреста та працює з жертвами збройного конфлікту.

28.04.2021
об 09:49