Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм «Щоденник гопника» вийде в українських кінотеатрах наприкінці червня

09.06.2022
об 13:21

Бурхливе життя кримінального передмістя зіштовхнеться зі світом гіпстерів та «елітарного» снобізму в непередбачуваній стрічці.

Сюжет картини розгортається довкола хлопця на ім’я Метин із передмістя Стокгольма.

Він займається злочинами — дрібними й не дуже, проте в душі він актор. Наважившись на вступний іспит до академії мистецтв, хлопець благополучно його провалює. На додачу він ще й губить там свій щоденник із записами про крадіжки, вуличні бійки та збут награбованого. Така книга «подвигів» цілком тягне на речовий доказ, але в руках людини з мистецького світу скоріше вийде друком та стане сенсацією.

Стрічку зняв шведський режисер Івіца Зубак, який написав сценарій разом із виконавцем головної ролі Каном Деміртасом. Також у картині зіграли Лена Ендре, відома за фільмами трилогії «Міленіум» («Дівчина з татуюванням дракона», «Дівчина, яка грала з вогнем», «Дівчина, яка підривала повітряні замки»), і Йорґен Торссон («На межі світів»).

На батьківщині стрічка стала справжнім гітом, і була номінована на Шведську кінопремію «Золотий жук» за Найкращий сценарій. На Варшавському міжнародному кінофестивалі фільм здобув Приз глядацьких симпатій.

 

В український прокат стрічка «Щоденник гопника» вийде 30 червня.

 

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Короткометражки “Оператор Вікторія” та “Джордан 96” відібрали на кінофестиваль Palm Springs ShortFest

Одразу два фільми виробництва українського кінопродакшену потрапили до конкурсної програми Міжнародного короткометражного кінофестивалю у Палм-Спрінгс, Каліфорнія. Короткометражні стрічки “Оператор Вікторія” та “Джордан 96” відібрали з декількох тисяч робіт разом із 300 фільмами з усього світу.

03.06.2022
об 16:46

Новини

Стрічка "Плай" перемогла у Національному конкурсі DOCU/УКРАЇНА

Цьогоріч Національний конкурс Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся в Кракові, на запрошення Краківського фестивалю документального кіно. Переможницею Національного конкурсу стала дебютна робота Єви Джишиашвілі «Плай».

07.06.2022
об 11:49