Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм Романа Балаяна «Ми є Ми поруч» вийде влітку

17.05.2021
об 12:43

Кінотеатральна прем’єра мелодрами «Ми є Ми поруч» відбудеться 8 липня.

«Ми є Ми поруч» – перший фільм Романа Балаяна після майже 12-річної творчої паузи метра українського кінематографа, а також перша українськомовна стрічка режисера.

Картина розповідає про раптову зустріч хірурга та загадкової дівчини, яка перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова.

Нагадаємо, що вперше глядачі побачили фільм на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі Варшавського кінофестивалю 2020.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

Триває прийом заявок до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

В кандидатів лишилося 10 днів, аби надати необхідний пакет документів.

01.05.2021
об 11:11

Новини

«Золота Дзиґа»: Творці серіалу «Спіймати Кайдаша» вийдуть в прямий ефір

Творча група серіалу «Перші ластівки. Zалежні» вже розповіли про те, як працювали над проєктом та з якими перешкодами довелося мати справу, на черзі команда серіалу «Спіймати Кайдаша».

12.05.2021
об 12:16

Новини

Скоро в кіно: Фільм Гая Річі, історія рекордсмена в YouTube та гід по життю у горах

На цьому тижні в кінотеатральний прокат повертається український фільм «Антон і червона химера», а також виходить довгоочікуваний трилер із Джейсоном Стейтемом у головній ролі. Крім того, на глядчів чекає добірка короткометражних фільмів із програми Каннського кінофестивалю, біографічний фільм про феномен популярності людини в інтернеті, фільм-гід по виживанню віддалено від цивілізації та два фільми жахів.

12.05.2021
об 14:44

Статті

Побачити та відчути: 5 фільмів про добрі вчинки

Дивна звичка притаманна людям: ділити усе на біле та чорне; на добро і зло. Розповіді про їх протистояння завжди закарбовуються у пам’яті, навіть якщо чули про це у глибокому дитинстві. Герої ж цих історій з перемінним успіхом завойовували першість своєї сторони, вважаючи, що вона таки існує. Однак ніхто не може бути повністю хорошим чи поганим на всі 100 % і залишається лише тримати баланс усередині себе, сподіваючись хоча б трохи більше наповнити свій світ добром, про яке так часто знімаю кіно. Можливо, зараз найкращий час, аби надихнутись?

03.05.2021
об 14:21

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 6 – 9 травня збільшив дохід від прокату вдвічі

Українці пережили другий поспіль святковий вікенд. Великі міста вийшли з червоних зон і майже всі кінотеатри працювали, тож сумарний здобуток фільмів у прокаті збільшився й склав 11,5 млн гривень. Нагадаємо, попередній аналогічний період на минулому тижні приніс лише 5,6 млн гривень.

12.05.2021
об 17:38