Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм про життя кочівників отримав Золотого лева

13.09.2020
об 15:23

Володаркою Золотого лева 77-го Венеційського кінофестивалю стала картина режисерки Хлої Чжао «Земля кочівників».

 

Головний приз Венеційського кінофестивалю Золотий лев дістався режисерці Хлої Чжао, зазначається в повідомленні на сторінці кіноподії у Twitter’і. Варто зазначити, що з самого початку ця стрічка вважалася фаворитом конкурсу, у якому брали участь 18 фільмів.

Фільм-переможець із Френсіс Мак-Дорманд у головній ролі розповідає історію жінки, яка втратила будинок під час економічної кризи 2008 року і вимушена жити в будинку на колесах, переміщаючись по заходу США. Стрічка є частково екранізацією однойменної книги журналістки Джесіки Брудер, яка кілька років спостерігала за кочівниками.

Цікаво, що під час церемонії нагородження режисерка Хлоя Чжао та виконавиця головної ролі Френсіс Мак-Дорманд вийшли в ефір по відеомосту з фургона, у якому їздить по Америці героїня Мак-Дорманд.

Що ж стосується інших призерів кінофестивалю, то володарем Срібного лева став японський режисер Кійосі Куросава за картину «Дружина шпигуна». Ґран-прі журі отримав фільм «Новий порядок» режисера Мішеля Франко, а найкращим актором і володарем Кубка Вольпі став Франческо Фавіно за роль у фільмі «Наш батько» режисера Клаудіо Ноче. Кубок Вольпі за найкращу жіночу роль здобула Ванесса Кірбі, яка зіграла у фільмі «Фрагменти жінки» режисера Корнеля Мундруцо.

 

Джерело: Twitter La Biennale di Venezia

Читайте також:

Новини

KMW Special: Європейський погляд на правила у медіабізнесі

15 вересня з 14:10 до 15:00 KYIV MEDIA WEEK Special та Представництво ЄС в Україні презентують панельну дискусію «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?».

11.09.2020
об 16:04

Новини

Програма останнього тижня «Кіновернісажа просто неба»

Не прогавте останні дні, коли можна не тільки подивитись якісне вітчизняне кіно, а й поспілкуватись з тими, хто його створював або грав головні ролі.

11.09.2020
об 18:37

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21

Новини

У Венеції відзначили фільм «Погані дороги»

У паралельній програмі Венеційського кінофестивалю «Тиждень критики» дебютний повнометражний фільм режисерки Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав кіноклубну нагороду.

13.09.2020
об 11:23