Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм про події 2014 року в Україні отримав Гран-Прі в Італії

16.11.2021
об 15:02

Гран-Прі та ще три нагороди отримала стрічка Зази Буадзе "Мати Апостолів". Воєнна драма розповідає про безмірну материну любов. В основу фільму увійшли історії жінок, сини яких воювали за Україну у 2014 році.

На кінофестивалі в Італії - Terni Film Festival  журі священнослужителів та мистецьке журі зійшлися у єдиному виборі переможця та присудили фільму «Мати Апостолів» наступні нагороди чотири нагороди.

Серед них:

-  Нагорода екуменічного журі Ватикану за єдність різних культур і вірувань,

-  Найкраща акторка – Наталія Половинка,

-  Найкращий саундтрек – Роман Григорів та Ілля Разумейко (звукозапис головного саундтреку стрічки було створено Національним президентським оркестром)

-  ГРАН-ПРІ кінофестивалю.

 

Тerni Film Festival – міжнародний кінофестиваль, присвячений питанням духовності, проблемам расизму, міграції та інтеграції, інвалідності та гендеру, міжрелігійним відносинам та навчанню молоді волонтерству. Фестиваль організовується Інститутом теологічних та історико-соціальних досліджень ISTESS, єпархією Терні-Нарні-Амелія, Папським інститутом сім'ї Іоанна Павла II та Єпископальною конференцією Умбрії, під патронатом Папської ради з культури. Почесний президент фестивалю – кінорежисер Кшиштоф Зануссі.

«Це дуже важливі для мене перемоги фільму. Як ми, так і журі зі священників з цілого світу були здивовані й втішені, що вони зійшлися з вибором найкращого фільму фестивалю з мистецьким журі, їх слова: «Це не лише професійна перемога, а й духовна, людська». Я вірю, що кожна перемога нашого фільму – це крок до перемоги у цій війні»  - розповіла актриса Наталія Половинка.

Напередодні вручення нагород відбувся глядацький показ фільму в межах офіційної програми кінофестивалю. Стрічку представляли режисер Заза Буадзе та виконавиця головної ролі Наталія Половинка. Показ відвідала другий секретар Посольства України в Італії Олена Холявицька.

«Звісно, для всіх, хто брав участь у створенні стрічки, дуже важливо, коли фільм отримує міжнародне визнання. За рік ми отримали нагороди в США, Канаді, Італії, Іспанії, Німеччині та, звісно, Україні. Загалом 25 нагород! Це є показником високої якості фільму та інтересу світової спільноти до України» - говорить продюсер Дмитро Овечкін.

 

Фільм створено студією «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Джерело: «Студія «Золоте Руно»

Читайте також:

Новини

У кінотеатрі «Жовтень» стартують «Дні Вишеградського Кіно»

Відсьогодні, - з  11-го по 17-те листопада 2021-го року у кінотеатрі «Жовтень» вже втретє відбудеться фестиваль «Дні Вишеградського Кіно». «Дні Вишеградського Кіно» — це покази сучасних фільмів з регіону Вишеградської Групи — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Цьогоріч фестиваль розширює і свою географію. Вперше фестиваль також пройде і у Чернівцях - з 18-го по 21-ше листопада 2021-го року. Показ відбудеться у Культурно мистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

11.11.2021
об 10:33

Новини

Лише в кінотеатрах! У прокаті стрічка «Пам'ять» володаря Золотої пальмової гілки Канн

«Пам’ять» – сюрреалістична драма володаря Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю Апічатпонга Вірасетакула. Режисер із Таїланду вже тричі виборював у Каннах нагороди – за фільми «Дядечко Бунмі, який пам'ятає свої минулі життя», «Тропічна хвороба» і «Благословенно ваш». Світова прем’єра «Пам'яті» також відбулася в Каннах, де картину відзначили Призом журі.

11.11.2021
об 16:09

Новини

Дискусійна панель "Копродукція між Україною та Канадою: можливості для виробників аудіовізуального контенту"

16 листопада 0 17:00 в межах проєкту #ucancoproduce відбудеться онлайн-подія, що має на меті розкрити особливості дії Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.

16.11.2021
об 11:29