Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм про бойові дії в Україні виграв премію Peabody Awards

11.06.2020
об 15:46

Данський режимер Сімон Леренґ Вільмонт зняв фільм про Україну. Називається він «Віддалений гавкіт собак» та розповідає історію 10-річного хлопчика Олега, що мешкає на Донбасі в той час, коли там проходять бойові дії.

 

Сімон Леренґ Вільмонт працював над стрічкою «Віддалений гавкіт собак» 2 роки – з 2015 по 2017 роки. Місцем зйомок обрали селище Гнутове, що адміністративно входить до складу Маріуполя.

Інформація про те, що фільм став переможцем Peabody Awards з'явилась на офіційному сайті премії. Крім цього, стало відомо, що «Віддалений гавкіт собак» також увійшов у шорт-ліст премії «Оскар».

Джерело: life.pravda.com.ua

Читайте також:

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха
Новини

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі переможець Zlin Film Festival у категорії «Краще дитяче виконання», номінант премії Screen Producers Australia Awards у категорії «Кращий художній фільм», сімейна стрічка «Мій друг містер Персіваль» австралійського режисера Шона Сіта.

20.05.2020
об 17:18

Новини

«Пригоди Піноккіо» тепер на цифрових платформах

Цифрові платформи, популярність яких стрімко зросла під час карантину, розширюють асортимент фільмів і передач. З 10 червня один з найуспішніших релізів казки «Пригоди Піноккіо» тепер з’явиться на Megogo і iTunes.

09.06.2020
об 15:42