Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фільм «Не час помирати» може не вийти в прокат

25.10.2020
об 15:44

Джеймс Бонд знову в центрі уваги, адже за 25-й фільм бондіани змагаються найбільші стрімінгові платформи, такі як Apple, Netflix та інші компанії, які володіють великими потоковими сервісами. Всі вони зацікавлені в придбанні стрічки й готові викласти чималі кошти. Подейкують, що права на ювілейний фільм можуть сягнути рекордної суми - 600 мільйонів доларів.

 

 

За підрахунками експертів, студія MGM втратила від 30 до 50 мільйонів доларів тільки через те, що фільм «Не час помирати» вже декілька разів змінював дату релізу. Ймовірно, весна 2021 року – це не кінцева дати, а отже, творцям знову доведеться запускати рекламну кампанію. Якщо до витрачених коштів на промо додати вартість фільму, який обійшовся кіновиробнику у 250 мільйонів доларів, виходить чимала сума. Як показує практика сучасного прокату, повернути такі кошти, на жаль, не можливо.

 

 

Правда, є один нюанс у всій цій історії - продаж великого проєкту пов'язаний з певними юридичним труднощами. Творцям стрічки доведеться спочатку узгодити рішення з усіма партнерами. В 25-го фільму про Агента 007 їх булло чимало і їхне рішення не останнє, адже в них є певні права. Наприклад, компанія Eon володіє правами на франшизу, Universal відповідає за міжнародний прокат, а Land Rover, Omega і Heineken брали участь в продакт-плейсменті та хотіли би побачити «Не час помирати» на великих екранах.

 

 

Наразі продаж фільму онлай-майданчикам – лише чутки з джерел міжнародних видань, які представники студії MGM поки заперечують. Кіновиробник наполягає на тому, що «Нечас помирати» все ж вийде в локальний та міжнародний в квітні 2021 року, як і було повідомлено раніше.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Статті

Витоки бондіани: 10 фактів про фільм «Доктор Ноу»

У наступному році на екрани вийде вже 25-й фільм бондіани, яка принесла творцям понад $ 7 мільярдів (з урахуванням інфляції ця сума перевищує $ 15 мільярдів). Важко навіть уявити, що бюджет першого фільму «Доктор Ноу», прем'єра якого відбулася у жовтні 1962 року, становив трохи більше одного мільйону доларів і його авторам доводилось економити буквально на всьому. Проте режисерові Теренсу Янгу вдалося зняти динамічну стрічку про Бжеймса Бонда, яку глядачі сприйняли із захопленням, а ще вона зробила Шона Коннері однією з найвідоміших зірок світового кінематографу.

06.10.2020
об 18:52

Новини

Деніел Крейнг розповів, чому знову вирішив грати Бонда

Під час участі в шоу The Tonight Show Starring Jimmy Fallon актор Деніел Крейг пригадав, як дізнався, що буде грати Джеймса Бонда, коли вперше в житті спробував Мартіні та чому знову вирішив зіграти шпигуна у «Не час помирати», хоча раніше заявляв, що втомився від Бонда.

08.10.2020
об 15:37

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Чому саме Біллі Айліш виконує санундтрек до стрічки про Джейсма Бонда

Творці стрічки про Джеймса Бонда «Не час помирати» розповіли, чому та хто саме запросив Біллі Айліш виконати головну музичну тему фільму. Також привідкрили завісу таємниці, кого довелось вмовляти, аби співачка таки взяла участь у проєкті.

15.10.2020
об 14:54

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18

Новини

Тисячі галонів Coca-Cola використали під час фільмування стрічки про Бонда

Одну з найвидовищніших сцен з каскадерам у фільмі «Не час помирати» знімали, використавши 8,4 тисяч галонів солодкого напою.

20.10.2020
об 19:08