Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю

08.07.2020
об 19:25
Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю

Документальний фільм Володимира Луцького «Малевич» відібрано до конкурсної програми On Art. Festiwal Kina i Sztuki – одного з найбільших кінофестивалів просто неба, що проводиться у Центральній Європі. Дійство проходитиме в Польщі. 

Цього року за головні призи кінозаходу змагатимуться 102 фільми. Фестиваль стартував 3 липня, а триватиме до 6 вересня. Покази проходять одночасно у 10 містах країни. Серед локацій, де будуть організовані кінотеатри – територія Національного музею у Варшаві, Королівський парк Лазєнки, Крулікарнський палац та Королівський замок. 

Cтрічка «Малевич» розповідає про художника Казимира Малевича, вплив української культури на формування його особистості, творчість, а також показується та досліджуєть українське походження митця і через цю призму повертає ім’я Малевича в нашу культуру.

Фільм створено українською компанією FRESH PRODUCTION GROUP та італійською Pilgrim Film, за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії. З української сторони продюсерами картини виступили Олег Щербина, Юлія Чернявська, Євген та Ольга Захарови. З італійської – Андреа Маньяні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо і Кіара Барбо.

Джерело: usfa.gov.ua

 

Читайте також:

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF
Новини

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній/Stranger» увійшов до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю езотеричного та окульльтного кіно.

06.07.2020
об 12:02

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі
Новини

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі

Еротична комедія режисера Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» отримала нагороду за найкращий акторський склад на VI Gulf of Naples Independent Film Festival.

06.07.2020
об 14:06

Спортивна драма «Штангіст» від тепер доступна для перегляду онлайн на платформі Takflix.
Новини

Спортивна драма «Штангіст» від тепер доступна для перегляду онлайн на платформі Takflix.

Спортивна драма «Штангіст» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, що була номінована на Третю Національну кінопремію «Золота Дзиґа» в категорії «Найкращий ігровий короткометражний фільм», відтепер доступна на платформі Takflix

07.07.2020
об 15:04

Інтерв'ю

Ахтем Сеітаблаєв: «Золота Дзиґа» – це найбільш адекватна форма визнання, заохочення та мотивації»

Відразу два фільми за безпосередньої участі Ахтема Сеітаблаєва цього року були номіновані на головну кінематографічну премію країни «Золота Дзиґа». В історичній сазі «Захар Беркут» він був режисером, у драмі «Додому» зіграв головну роль, за яку й отримав найвищу кінематографічну нагороду країни. Про премії, нагороди та інші мірила визнання, солідарність кіноспільноти, вплив війни на творчу атмосферу та метафізичний результат глобальних потрясінь актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів у інтерв'ю VGL cinema.

08.07.2020
об 13:09