Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Film Industry Office: Як успішно пройти пітчинг?

17.08.2021
об 16:00

16 серпня в межах Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся Public Talk та Q&A на тему: «Як успішно пройти пітчинг?» від кіношколи Ukrainian Film School з головою та представниками Ради Державного агентства України з питань кіно.

Спікерами заходу стали Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, Голова Ради з держпідтримки кінематографії та продюсер Артем Колюбаєв, членкиня Ради з держпідтримки кінематографії та експертка з кіномаркетингу Поліна Толмачова та член Ради з держпідтримки кінематографії, режисер та актор Олексій Тритенко.

Під час Public Talk спікери обговорили критерії відбору проєктів та обов'язкові складові пітчингу, такі як оригінальність ідеї, актуальність теми, драматургічна якість сценарію, суспільна значущість, творчий потенціал авторської знімальної групи, креативність та якість презентації кінопроєкту. Також вони розповіли про потенціал вітчизняної та міжнародної дистриб'юції.

 

Голова Держкіно Марина Кудерчук зазначила, що в українському кінопросторі повинно з’являтися більше фільмів про видатних українців, аби мотивувати глядача історією, яка надихає.

«Сюжет має зачепити. Людей, у яких дебют ми сприймаємо через цікавість, подачу, презентацію. Якщо сценарій сподобався і пройшов на пітчинг, його важливо правильно і захопливо презентувати. Якщо люди вірять в свій проєкт — це вже половина успіху», — впевнена МАРИНА КУДЕРЧУК.

 

Поліна Толмачова наголосила на важливості розуміння того, що пітчинг — це конкурентне середовище, яке вимагає певних навиків.

«Хотілося б, щоб на пітчингу було більше проєктів про те, як ми живемо і за що боремося. Це важливо, щоб люди, які знімають кіно, сприймали і показували життя українців, як воно є. Треба перемогти раду, конкурентів, стати самі собі маркетологами і довести, чому ви маєте виграти. Розуміти, чому ви прийшли, яку користь проєкт принесе кінцевому глядачу і експертам. Все це треба усвідомлювати. Потрібно розуміти, чому саме вас зараз оберуть, чому саме ваш проєкт. Відповісти собі: я отримую ці гроші тому що мій проєкт оригінальний, корисний чи на тему, яка зараз має попит. Ставитися до своїх проєктів як до продукту, коли приходите на пітчинг. Кіно це суміш творчості та бізнесу й одне без іншого неможливо», — наголосила ПОЛІНА ТОЛМАЧОВА.

 

Артем Колюбаєв зазначив, що нам потрібно відбудовувати поняття національного героя і не забувати, що з комерційної точки зору затребуваними залишаються сімейні фільми. На думку ж Олексія Тритенка, у глядача також є великий запит на комедії, які також приносять дохід.

Організатори 12-го ОМКФ нагадують, що професійна секція Film Industry Office триватиме до 20 серпня і завершиться урочистою церемонією нагородження переможців Пітчингу та Work in Progress.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Програма секції «Українська ретроспектива: Незалежні»

До позаконкурсної програми 12-го Одеського міжнародного фестивалю «Українська ретроспектива: Незалежні» увійшло 14 фільмів. Серед них є такі стрічки, як «Плем’я», «Кохання», «Йшов трамвай 9 номер», «Земля блакитна, ніби апельсин» та інші стрічки. Знайомтеся зі списком та обирайте ті, які залюбки переглянули або подивитеся вперше.

13.08.2021
об 15:27

Новини

Що дивитись на 12-му Одесскому міжнародному кінофестивалі – поради від програмного директора

Цьогоріч Одесский міжнародний кінофестиваль підготував найсвіжіші прем'єри українських фільмів і світових хітів, які дивуватимуть глядачів упродовж 14 – 21 серпня. Програмний директор ОМКФ Ілля Дядик розповів, які стрічки фестивалю обов'язково варто подивитися.

13.08.2021
об 18:42

Події

Фотозвіт із червоного хідника та церемонії відкриття 12-го ОМКФ

14 серпня в Одеському національному академічному театрі Опери та Балету пройшла урочиста церемонія Відкриття 12-го ОМКФ, ведучими якої стали Яніна Соколова та Максим Сікора.

15.08.2021
об 18:12

Новини

22 МІЖНАРОДНІ КІНОФЕСТИВАЛІ ТА 11 НАГОРОД: Трилер «Сторонній» в українському прокаті

Фантастичний детектив Дмитра Томашпольського «Сторонній» виходить в український прокат 19 серпня. Національна прем’єра відбудеться 16 серпня на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

16.08.2021
об 19:05