Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Глибока вода» Анни Дудко отримав нагороду у Франції

28.01.2022
об 14:48

Стрічка української режисерки Анни Дудко "Глибока вода" отримала приз журі конкурсу Horizon 14-го Паризького міжнародного анімаційного фестивалю. Paris International Animation Film Festival започаткований у 2008 році. Він представляє короткометражні фільми, що створені студентами, професіоналами та аматорами, які прагнуть заявити про себе та отримати думку громадськості. PIAFF нагороджує найкращі сучасні анімаційні твори. За словами організаторів, фестиваль є важливою культурною та соціальною подією для столиці Франції.

Глибока вода - короткометражний анімаційний фільм в жанрі фентезі з вкрапленнями еротичного гумору. У короткометражній авторській казці "Глибока вода" йдеться про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього у квартиру.

Режисерка та авторка сценарію – Анна Дудко, продюсерки – Олена Голубєва та Ксенія Єфанова ( Студія анімації "Червоний собака"). Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: соціальні мережі фільму «Глибока Вода»

Читайте також:

Новини

Кіноконкурс 3-го «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю CMIFF» офіційно відкритий

Місія «Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)»: привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати Закарпаття, яке має неймовірний потенціал для кіновиробництва. В рамках заходу цьогоріч було продемонстровано 25 фільмів у конкурсних та позаконкурсних програмах.

20.01.2022
об 11:42

Новини

Серіал «Зломовчання» представлять на Berlinale

Вперше український серіал відібрано до програми 72-го Берлінського фестивалю Berlinale Series Market Selects як «такий, що має високий ринковий потенціал». Тобто, проект, що може зацікавити широку аудиторію у різних країнах.

28.01.2022
об 13:23