Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм-експеримент «Коханці» вийшов у прокат

13.08.2020
об 12:23

Відсьогодні в українських кінотеатрах можна відвідати кіносеанс «Коханці». Цікавий факт – першим актором, якому потрапив до рук сценарій, став Джеймі Дорнан, жіноча аудиторія пам’ятає його за трилогією «50 відтінків». Актор не просто читав текст майбутнього кінопроєкту, а й мав змогу обрати собі роль. Як гадаєте, ким захотів бути відомий ловелас – спокійним та дещо мрійливим письменником чи гульвісою, душою будь-якої компанії?

Кінопроєкт «Коханці» - це особливий фільм. Режисер-романтик Дрейк Доремус знімаючи цю мелодраму вирішив лише окреслювати ситуації, дозволяючи акторам відчути персонажів, щоб змалювати їх максимально живими. В результаті глядачі отримали неймовірно романтичну історію, де грань між вигадкою та реальність максимально розмита.

Отже, 13 сепрня найспекотніший любовний трикутник літа вийшов на великі екрани. Спокусливій Шейлін Вудлі з трилогії «Дивергент» доведеться обирати між зіркою «50 відтінків сірого» Джеймі Дорнаном та Себастіаном Стеном з «Месників». Цікаво, що Шейлін ніколи не була особисто знайома із акторами до початку проєкту. І вже за кілька годин, їй довелось віднаходити той рівень інтимності, який був би логічним для їхніх персонажів... Хто ж переможе: привабливий письменник чи пристрасний «поганий хлопець»? Відчуваємо, що цей вибір буде нелегким.

Приходьте у кіно та дивіться, як розгортатимуться події і чим закінчиться пригода коханців.

Джерело: пресслужба «Своє кіно»

Читайте також:

Анімація

Перші кроки Микити Лиськова: Як «Птахи» додали впевненості аніматору

Два птахи знайшли один одного, відокремившись від загальної зграї та піднімаючись все вище й вище. Засліплені щастям, вони так захопилися, що не помітили, як потрапили в грозові хмари... Ця історія про пару голубів вперше публічно транслювалася у повній тиші. Чому так сталося та з яких причин анімаційний режисер Микита Лиськов не бажає загравати з часом дивіться у відеоінтерв'ю, або ж читайте у нашій статті.

07.08.2020
об 17:05

Новини

У серпні відбудеться телепрем’єра фільму «Віддана»

Спеціально до Дня Незалежності «1+1» готує особливий телепоказ з яскравими і довгоочікуваними прем’єрами. Одим з фільмів, на який чекає телепрем’єра 24 серпня стане стрічка «Віддана».

11.08.2020
об 13:26

Новини

Стали відомі переможці KISFF 2020

Упродовж 5 днів тривав 9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Як ми вже писали, цього року захід відбувався у змішаних форматах – онлайн та офлайн. Подивитись фільми окремих програм можна було у кінотеатрі «Київська Русь». У неділю 9 серпня відбувся заключний день кіноподії. І ось після невеликої паузи журі Міжнародного та Національного конкурсів KISFF 2020 оголосило переможців.

12.08.2020
об 12:12