Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Джулія Блу» вийшов у безкоштовний прокат на Megogo

06.11.2020
об 13:08

Відтепер українці можуть безкоштовно переглянути стрічку, зняту американською режисеркою про кохання, війну та пошуки кращої долі в Україні.

Сьогодні, 6 листопада, на медіасервісі Megogo виходить новий фільм про несподіване кохання. Стрічка називається «Джулія Блу»/Julia Blue і вона вже доступна для безкоштовного перегляду в Україні. Наразі це єдиний сервіс, де можна подивитися зворушливий фільм. Стрічка була знята три роки тому режисеркою Роксі Топорович.

У центрі картини – історія про молоду дівчину Юлю – студентку університету, яка захоплюється фотографією та є учасницею Революції Гідності. Дівчина волонтерка військового шпиталю, в якому вона зустрічає солдата, котрий був учасником бойових дій на сході країни. Між ними виникають ніжні стосунки, що є важливими для них обох. Юля хоче поїхати на навчання до Німеччини, а у хлопця посттравматичний синдром хлопця – слід, залишений війною. Коли Юлія привозить коханого додому на сімейне свято, виникають трудощі, які вони мають здолати разом.

«Фільм підіймає питання посттравматичного синдрому. Це спроба передати, наскільки можливо, через образи двох людей, котрі є сучасними гіпі. Загалом, «Джулія Блу» - це позитивна історія про молодих людей», - зазначила режисерка РОКСІ ТОПОРОВИЧ.

Фільм не тільки про ціну кохання, а й про той вибір, який мусить робити кожен заради свободи.

 

Джерело: Пресслужба Megogo

Читайте також:

Новини

Крістофер Нолан: «Студії зробили неправильні висновки з нашого релізу»

Всупереч думці студії кіновиробника режисер наукового екшну «Тенет» вважає, що реліз його фільму мав успіх.

04.11.2020
об 14:36

Новини

Аґнєшка Голланд: «Я щаслива, коли стрічки торкаються серця глядача»

Стрічка «Шарлатан» - нова робота відомої польської режисерки Аґнешки Голланд. Картина стала фільмом-закриттям 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. В рамках заходу режисерка провела майстер-клас, під час якого розповіла про свою роботу, чому її так цікавить тема диктаторів і тоталітаризму та як критики відносяться до жінок, які створюють фільми.

04.11.2020
об 17:36

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

«Кохання» Микити Лиськова отримало Гран-прі в Польщі

Польська медуза Барбара не дозволила цьогоріч анімаційним роботам покритися пилом чи зарости павутиною. Вона надихала творців події для мультиплікаторів, попри непередбачуваний рік, з певними обмеженнями, але провести фестиваль ANIMOCJE 9½. День анімації виявився найсприятливішою датою для початку такого заходу, який приніс українському аніматору Микиті Лиськову нагороду.

05.11.2020
об 18:32