Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва показали у Туреччині

20.05.2022
об 11:45

У День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, в рамках всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine у турецькому Бодрумі показали історичну драму "Чужа молитва" режисера Ахтема Сеітаблаєва та короткометражні фільми проєкту "Дивись українське!": "На своїй землі" Олександра Кирієнка та "Домовина" Кадіма Тарасова.

Захід відкрила Ірина Деміроглу, голова ГО "Українці Бодрума". Із відеозверненнями до глядачів кіномарафону виступили Голова Держкіно Марина Кудерчук та режисер фільму "Чужа молитва" Ахтем Сеітаблаєв.

«Для мене ця історія дуже важлива. По перше, тому що вона побудована на документальному факті, по-друге – тому що ця історія про матерів, про дітей, про те, як важливим є існування таких цінностей як довіра, співчуття, гідність і любов», - розповів режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв.

 

Бодрум став четвертим містом Туреччини, в котрому відбуваються події кіномарафону. Перед цим кінопокази пройшли в Анкарі, Ізмірі та Анталії. Наступним містом стане Стамбул.

 

Джерело: CinemAid Ukraine Charity Film Marathon

Читайте також:

Новини

Українську короткометражку представлять на Niagara Canada International Film Festival

Анімаційний короткометражний фільм "Непотрібні речі" відібрали до програми Niagara Canada International Film Festival. Автори пообіцяли "підсвітити" Ніагару українсько-анімаційно!

26.04.2022
об 18:17

Новини

«Обличчя війни»: український режисер створює документальний цикл про війну в Україні

#TheFaceofResistance! Український режисер та оператор Олег Толмачов створив цикл унікальних документальних короткометражок з історіями простих людей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Героями перших випусків вже стали жителі Києва, Бучі, Ірпеня, Бородянки та Чернігівської області, які розповіли про власну боротьбу та перебіг подій під час окупації. У кожного з них своя історія, але єдина мета – перемога.

18.05.2022
об 12:13