Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фільм "Чому я живий?" про фашистський терор у Маріуполі виходить на великі екрани

02.11.2021
об 10:19

Той випадок коли в історію, яку «засновано на реальних подіях» не хочеться вірити. Сімнадцятирічна Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

Від ненависті до кохання – одна мить. Фільм «Чому я живий» розповідає історію про те, як кохання двох людей гартується у стражданні. Батько Фросі категорично проти її одруження із євреєм, не хоче стояти поруч з ними навіть на весільній світлині. Та коли у їх рідний Маріуполь заходить нацистська армія і євреїв масово вбивають, ненависть замінює людяність. Батько Фросі переховує свого свекра – батька Льончика, ризикуючи власним життям. І коли в місті всіх євреїв зобов’язали носити зірку Давида і масові розстріли забрали десятки тисяч єврейських життів, батько Льончика ставить собі питання: «чому я досі живий?»… 

Епічна сага "Чому я живий" заснована на реальних подіях, що сталися в середині XX століття. Картину знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька "Тепер я турок, не козак...". Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Понад 20 років сценарій чекав на реалізацію.

«Це правдива історія. Переглядаючи такі, стаєш більш людяним, розкриваєш нові грані душі. Є люди, які залишаються людьми в будь-яких ситуаціях. Саме про таких цей фільм. Це історія не лише двох сімей, а й народів» - говорить актор Віктор Жданов.

«У мене відчуття, що ми беремо участь в історично важливому проєкті. Що це кіно, яке будуть дивитися наші діти, і будуть дивитися з вдячністю. Найважливіше, що ми робимо – ми знімаємо про вічне. Про те, що буде викликати у людей щирі емоції» - розповів оператор-постановник Данил Дєдков.

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай.

4 листопада стрічка виходить у всеукраїнський кінопрокат. Не пропустіть. 

 

Джерело: ДержКіно України

 

B&H Film Distribution

Читайте також:

Новини

Новий ведучий та ще більше гумору: що готує новий сезон «Мамахохотала»

Є речі, які мають властивість не набридати: котики, дискусії у соцмережах і гумор. Тому кількість сезонів шоу «Мамахохотала» перевалила за десять і вже завтра, - 31 жовтня о 17:00 на НЛО TV стартує новий сезон! Що ж підготували для глядачів?

30.10.2021
об 14:07

Новини

Взимку на великі екрани вийде комедія «Фантазії для дорослих»

Моніка Беллуччі, Ніколя Бедос, Карін Віар і Кароль Буке з 2 грудня влаштують справжню буфонаду в українських кінотеатрах.

17.10.2021
об 12:49