Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Черрі» братів Руссо хочуть висунути на «Оскар»

09.11.2020
об 15:12

Кінематографісти екранізували однойменний роман письменника Ніко Волкера, який розповідає історію про військового лікаря, психіку котрого змінили ліки від посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Стрічку «Черрі» братів Ентоні та Джо Руссо планують відправити на «Оскар». Висувати на нагороду фільм збирається компанія Applе, яка придбала проєкт за 40 млн доларів. Головну роль у фільмі «Черрі»  виконує Том Голланд. За сюжетом його герой після розтавання з коханою дівчиною вступає до армії та невдовзі стає військовим медиком і служить в Іраку під час війни. По поверненню у нього діагностують  ПТСР і виписують сильнодіючі ліки. Через деякий час дії препаратів чоловікові замало і він відкриває для себе героїн та стає грабіжником банків.

Зазначимо, церемонія «Оскар» 2021 відбудеться у квітні.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Актор Чедвік Боузман може опинитися серед номінантів на премію «Оскар»

Для Кіноакадемії вдруге за всю її історію трапляється такий випадок, що номінанта висувають посмертно, а для актора – це перша та єдина номінація на «Оскар». Так, Чедвік Боузман може стати виконавцем «найкращої чоловічої ролі» посмертно за роботу в фільмі «Ма Рейні: Мати блюзу».

27.10.2020
об 13:04

Новини

Розмова двох режисерів в очікуванні шорт-листа на «Оскар»

Напередодні оскарівських перегонів режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрінуться на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії.

27.10.2020
об 16:29

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24

Новини

Документальний фільм про леді Ді може претендувати на премію «Оскар»

Лауреат премії «Оскар» анонсував випуск фільму про Принцесу Діану з неопублікованими кадрами до 25-ї річниці з дня її смерті. Отже, над документальним фільмом про життя леді Ді планують працювати так, щоб реліз відбувся в 2022 році. Стрічка складатиметься виключно з архівних матеріалів, включаючи небачені до цього часу відео.

04.11.2020
об 16:24

Новини

Ранкове шоу: «В гостях у Фросі» побував актор Володимир Ращук

У листопаді «Сніданок з 1+1» запустив нову рубрику, у якій маленька Фрося бере інтерв’ю у відомих зірок. Першим героєм нової рубрики «В гостях у Фросі» став актор Володимир Ращук.

09.11.2020
об 11:12