Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Будинок зі скалок», створений у копродукції з Україною відзначили на кінофестивалі у Швеції

10.02.2022
об 13:43

Фільм "Будинок зі скалок" данського режисера Сімона Леренга Вільмонта отримав нагороду Dragon Award Best Nordic Documentary в документальному конкурсі 45-го кінофестивалю Göteborg Film Festival у Швеції. Стрічку створено в копродукції Швеції, Фінляндії, Данії та України.

"Будинок зі скалок" оповідає, як на тлі війни у Східній Україні, поблизу лінії фронту, невелика група вольових соціальних працівників та працівниць невтомно працює в одному особливому дитбудинку, створюючи такий необхідний безпечний простір для життя дітей, поки державні органи та суди вирішують подальшу долю дитини та її сім'ї.

Режисер – Сімон Леренг Вільмонт. Лінійний продюсер та другий режиссер – Асад Сафаров. Продюсери фільму: Моніка Геллстрьом (Final Cut for Real, Данія), Тобіас Янсон (STORY, Швеція), Самі Янукайнен (Donkey Hotel, Фінляндія), Дар'я Бассель та Віка Хоменко (Мун Мен Україна). Створений за підтримки Держкіно України.

Göteborg Film Festival, що розпочав свою роботу в 1979 році, є провідним скандинавським кінофестивалем і одним із найбільших публічних кінофестивалів у світі. Щороку його відвідують майже 180 тисяч глядачів.

 

Раніше фільм Сімона Леренга Вільмонта "Будинок зі скалок" отримав нагороду за Найкращу режисерську роботу в конкурсній програмі World Cinema Documentary Competition головного фестивалю незалежного кіно Sundance Film Festival у США.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Оголошено програму Зимового Кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші. Також відбудуться доповіді від технічних компаній та буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

01.02.2022
об 15:42

Новини

Ситком «Будиночок на щастя» повернувся в ефір

а Новому каналі відбулася прем’єра третього сезону ситкому «Будиночок на щастя». Серіал за підрахунками телеканалу  став лідером слоту у праймовому часі .

09.02.2022
об 11:39