Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм «Анна» отримав три нагороди від Via dei Corti

12.01.2021
об 16:36

Днями на незалежному фестивалі короткометражних фільмів Via dei Corti стрічка режисера Декеля Беренсона «Анна» отримала одразу три нагороди.

 

Короткометражний фільм «Анна» переміг у номінаціях «Найкращий фільм», «Найкраща актриса» та «Найкращий монтаж».

«За зрілість постановки, яка за лічені хвилини може окреслити всесвіт головного героя і, водночас, з явною іронією розповісти про зустріч між різними культурами», - зазначило журі події присуджуючи нагороди.

 

Нагадаємо, прем’єра «Анни» відбулася на 72-му Festival de Cannes. Завтра, 13 січня, фільм про матір-одиначку, що відправилася на вечірку завдяки оголошенню по радіо можна буде переглянути онлайн та поставити запитання творчій групі, в межах прямого ефіру Q & A, організованого New Filmmakers Los Angeles. Деталі тут.

 

Джерело: Facebook-сторінка Anna Short Film

Читайте також:

Новини

Час підбиття підсумків: Фестивальна кампанія фільму «Сторонній»

Наразі завершилася фестивальна кампанія фільму Дмитра Томашпольського «Сторонній». Вона тривала трохи більше року, адже розпочалася у вересні 2019 року, одразу після світової прем’єри. Здобутками творці фільму днями поділилися на своїх офіційних ресурсах.

21.12.2020
об 12:19

Новини

Що кажуть в світі: Міжнародні думки про фільм «Сторонній»

Нещодавно ми розповідали, як пройшла фестивальна кампанія стрічки Дмитра Томашпольського «Сторонній». Звісно, після кожного показу українського містичного трилера на іноземних фестивалях тамтешні кінокритики писали рецензії, в яких ділилися своїми враженнями від фільму. В очікуванні національної прем’єри, пропонуємо ознайомитися з відгуками міжнародних кіноекспертів та кінооглядачів.

23.12.2020
об 12:14

Статті

Павло Сушко: «Ми працюємо разом з індустрією і досягнемо спільного результату, який важливий як для галузі, так і для держави»

В Україні розвивається кіноіндустрія та розширюється ринок, а реформування законодавства крокує в ногу із сучасними викликами. Найважливішим успіхом України зараз стало об’єднання держави та кіногалузі в ініціативах і спільній роботі. Детальніше у своїй статті, написаній спеціально для VGL cinema, розповів голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, член Європейської кіноакадемії, член Української кіноакадемії, кінопродюсер Павло Сушко.

04.01.2021
об 11:45

Новини

«Золота Дзиґа»: Триває прийом заявок на участь у V Національній кінопремії

Півтора місяці лишається на те, аби подати заявку на участь у П’ятій Національній кінопремії «Золота Дзиґа». Претендувати на здобуття нагороди можуть фільми та серіали, які демонструвалися з 01 січня 2020 року до 28 лютого 2021 року.

12.01.2021
об 14:48