Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фільм Аліни Горлової змагатиметься за нагороду на фестивалі в Амстердамі

04.11.2020
об 13:10

Світова прем’єра документальної кінороботи «Цей дощ ніколи не скінчиться» (This Rain Will Never Stop) режисерки Аліни Горлової відбудеться на Амстердамському фестивалі документального кіно IDFA в рамках секції First Appearance. Також у цій секції братиме участь українсько-румунська стрічка режисерів Адріана Пірву та Олени Максьом «Не все буде добре».

Найпрестижніший світовий фестиваль документального кіно IDFA проходитиме в гібридному форматі, більшість показів у період з 19 листопада по 6 грудня включно відбуватиметься онлайн. Однак, 19 листопада 2020 в нідерландському кінотеатрі з обмеженою кількістю глядачів відбудеться світова прем’єра фільму Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться», який є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару. Стрічка запрошує глядача доєднатися до потужної й візуально вражаючої подорожі 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі війн. Андрій Сулейман разом із батьком переїхав із Сирії, але стикається із черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії.

«Цей дощ ніколи не зупиниться» режисерки Аліни Горлової - це один із проєктів, на який ми довго чекали, оскільки ми вже бачили його у багатьох варіаціях, бо фільм підтримав фонд IDFA Bertha Fund. Це фільм, який був зроблений із такою великою художньою стійкістю, що я висловлюю глибоку повагу команді. Режисерка будує свій фільм навколо поїздки або «руху» курдсько-сирійського юнака, який вирвався з війни в Сирії, але поринув у війну в Україні. І з війни в Україні він повертається назад, і ми їдемо з ним із винятковими монохромними образами режисерки на великому Ковчезі, яка показує нам світ Вічної Війни», - зазначив під час міжнародної онлайн-пресконференції художній керівник Амстердамського фестивалю IDFA ОРВА НІРАБІЯ.

Окрім фонду IDFA Bertha Fund фільм Аліни Горлової профінансували Держкіно України, Латвійським кіноцентром та фонд Doha Film Institute. Національна прем’єра документальної стрічки «Цей дощ ніколи не зупиниться» запланована на 2021 рік.

Також варто відмітити, що попередня стрічка режисерки «Явних проявів немає» про боротьбу ветеранки російсько-української війни з посттравматичним стресовим розладом після повернення додому здобула 4 нагороди на міжнародному фестивалі DocuDays UA, нагороду «за видатну східноєвропейську картину» міжнародного конкурсу фестивалю в Лейпцизі DOK Leipzig у та була номінована на премію Української Кіноакадемії «Золота Дзиґа» за найкращий документальний фільм.

Читайте також:

Новини

Стало відомо, хто ще з українських зірок зіграє в продовженні серіалу «Великі Вуйки»

Новий сезон комедійного проєкту «Великі Вуйки. Вдома краще» вже незабаром буде демонструватися на телебаченні. А поки що його творці потроху відкривають секрети та розповідають про акторський склад серіалу.

31.10.2020
об 11:26

Новини

Містичний вечір на «Танцях з зірками» виявився фатальним для Ольги Фреймут

Ведучі та учасники проєкту «Танці з зірками» перевтілились у вампірів та героїв фільмів жахів, а Наталя Могилевська прийшла на шоу з «чоловіком». Чим ще запам’ятався 10-й випуск четвертого сезону найтанцювальнішого шоу країни?

02.11.2020
об 18:20

Події

Фільм «Тіні забутих предків» набрав найбільше переглядів на фестивалі «Дні доступного кіно»

Упродовж чотирьох днів, з 26 по 30 жовтня, в межах фестивалю глядачі з порушеннями зору або слуху мали можливість безкоштовно переглянути українські сучасні та класичні фільми, а також всесвітньо відомі стрічки.

02.11.2020
об 19:57

Новини

Півфінал «Маскараду»: Українські зірки розсекретили свої образи

Стало відомо, хто ховався за образами Лицаря, Русалоньки, Кенгуру та Барана-репера. Творці шоу «Маскарад» запустили новий флешмоб у соцмережах.

03.11.2020
об 15:34