Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фібі Воллер-Брідж та Дональд Гловер візьмуть участь у перезавантаженні «Містер і місіс Сміт»

14.02.2021
об 17:27

Виконавиця головної ролі у серіалі «Погань» Фібі Воллер-Бридж та зірка серіалу «Атланта» Дональд Гловер перезавантажать художній фільм «Містер і місіс Сміт» у вигляді телевізійного серіалу для Amazon.

 

 

Вони розповіли на своїх Instagram сторінках, що працюватимуть над цим проектом ще до 2022 року.

 

 

Шоу створюється під керівництвом співавтора та продюсера «Атланти» Франчески Слоун та буде продюсуватись компаніями New Regency та Amazon Studios. Уоллер-Бридж має загальну угоду зі стримінговим сервісом, як і Слоун.

 

У повнометражному фільмі 2005 року Бред Пітт та Анджеліна Джолі знялися як сімейна пара, яка змушена була стати суперниками у якості шпигунів. Його режисером став Даг Лайман, а сценарієм займався Саймон Кінберг. Вони ж знову об'єдналися для створення серіалу на ABC, який виходив протягом 2006-2007 років. У головних ролях тоді виступили – Мартін Хендерсон та Джордана Брюстер, проте серіал так і не отримав згоди від продюсерів на продовження.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Режисер Олег Федченко завершив роботу над анімацією «Слоуни»

Українським режисером Олегом Федченком створено мультфільм про чудернацьких істот, які нікуди не поспішають та витрачають прірву часу на споглядання.

13.02.2021
об 12:12

Новини

Драма про булінг «Сіль для моря» презентувала трейлер

Ігровий дебютний короткометражний фільм режисерки Сніжани Гусаревич «Сіль для моря» є екранізацією книги львівської письменниці Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або Білий Кит».

13.02.2021
об 16:28

Новини

Акції Disney знаходиться у хиткому стані, незважаючи на високі заробітки

Акції Disney, які досягли рекордних показників у квартальному звіті про прибутки в цей четвер, вже у п’ятницю знизилися на 2%, навіть при тому, що багато аналітиків все одно позитивно налаштовані щодо перспектив медіагіганта.

13.02.2021
об 14:35

Новини

«ВандаВіжн» увійшли у Топ-10 серіалів стрімінгових сервісів Nielsen

Серіал Marvel вперше дав можливість Disney + потрапити в щотижневий рейтинг Nielsen. При чому сервіс Hulu також вперше увійшов у чарти.

13.02.2021
об 17:45