Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

FFFK: новий формат традиційного фестивалю

11.06.2020
об 10:21

Вчора, 10 червня, Fashion Film Festival Kyiv-2020 розпочав роботу у незвичному  для себе форматі – онлайн. Організаторами цієї події стали FILM.UA та Ukrainian Fashion Week при підтримці Українського культурного фонду.

Програма Fashion Film Festival Kyiv-2020 складається з трьох частин: конкурсної, навчальної та практичної.

Під час демонстрації конкурсної програми буде презентований шорт-ліст фіналістів FFFK-2020, серед яких міжнародне журі визначить володаря Ґран-прі – переможця у номінації Best Fashion Film, а також переможців у номінаціях Best Fashion Story та Best Fashion Production. Подати роботи на конкурс можна до 1 липня.

Навчальна частина включатиме у себе курс лекцій на каналі Ukrainian Fashion Week та покази дайджестів найкращих робіт міжнародних фестивалів на відеоканалі Vimeo Ukrainian Fashion Week.

Під час практичної частини заходу можна взяти участь у воркшопі Shot On The Spot та віртуально відвідати творчу резиденцію «Невидима fashion-реальність».

Окрім цього на фестивалі заплановано показ стрічок із позаконкурсної програми та повнометражного документального фільму «Жан-Поль Ґотьє, з любов’ю» від Kyiv Music Film.

Нагородження переможців відбудеться 3 вересня. Трансляцію події можна буде подивитись на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week та на сайті фестивалю.

Джерело: «Новий канал»

 

Читайте також:

Ранкові дива: Ведучі «1+1» допомогають пухнастикам знайти родину
Новини

Ранкові дива: Ведучі «1+1» допомогають пухнастикам знайти родину

Щосереди до прямого ефіру «Сніданку з 1+1» волонтери приносять безпритульних тварин, щоб глядачі могли прихистити їх. Так, у телеведучого цього ранкового шоу Єгора Гордєєва з’явився кіт, якого побачила під час трансляції побачила та вирішила забрати його мама.

09.06.2020
об 12:11

Новини

Український Оскарівській Комітет: Термін подання заявок поки не змінний

Копії документів, що підтверджують громадянство України або постійне проживання в Україні продюсера, режисера, сценариста, виконавців головних ролей, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, художника-постановника, художника по костюмам.

10.06.2020
об 14:04