Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль короткого метру KISFF: День третій

06.08.2020
об 19:32

KISFF в Україні у розпалі, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу.

В цьому році фестиваль розділено на дві частини. Перша – традиційного формату проходить у кінотеатрі «Київська Русь». Друга – онлайн і за нею можна стежити на сайті KISFF. Так,  7 серпня у  кіно демонструватимуть короткометражні стрічки з Міжнародного конкурсу, пройде спеціальний захід, а також у залі буде представлена програма «100 films in 100 minutes». Вона передбачає перегляд короткометражних стрічок з скандинавських, азійських та європейських країн, а також анімаційні роботи з Латинської Америки. Кожен фільм триває не довше хвилини.

У рамках «Міжнародного конкурсу» 7 серпня продемонструють три стрічки, кожна має хронометраж до 30хвилин. Розпочнеться показ фільмів о 19:30.

«Мотрійки» - розповідає про 16-річну Анну, яка живе зі своєю молодою мамою. Наприкінці літа, поки мама поринає в чергові романтичні пригоди, дівчина починає відкривати власну сексуальність. Дізнавшись, що вона вагітна, Анна знаходить підтримку там, де найменше очікувала її отримати.

«Укус»  демонструє як між будинком в Атлантичному лісі і фабрикою генетично модифікованих москітів поблизу Сан-Паулу, люди в поліаморних небінарних стосунках намагаються пережити епідемію, яка шириться Бразилією.

«Традиція» - головні герої двоє німецьких туристів, Крістіан і Даніель відвідують Грузію. Вони шукають, де поїсти в селі, і несподівано стають гостями на грузинському весіллі. І тут для них починається справжня пригода.

В якості спеціально заходу декілька стрічок організатори покажуть під відкритим небом. Всі вони будуть йти мовою оригіналу, без українських субтитрів. Можливий буде «письмовий» англійський переклад на екрані. Дізнатись, як дістатись місця проведення заходу та які фільми будуть демонструватись можна тут.

Джерело: пресслужба KISFF

 

 

Читайте також:

Новини

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів проведуть у змішаному форматі

Цьогорічний Kyiv International Short Film Festival пройде у змішаному форматі. Заради безпеки глядачів частина заходів відбудеться онлайн, а частина – оффлайн з дотриманням усіх правил карантину. Так, наповнення зали складатиме максимум 25% від його загальної місткості, а між сеансами влаштовуватимуть великі перерви, аби уникнути скупчення людей у холі.

19.07.2020
об 14:27

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День другий

В Україні триває KISFF, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу. Сьогодні розповімо про програму другого дня, яка розпочнеться 6 серпня. До неї увійшли історії про людей та штучний інтелект, расову нетерпимість, крах всесвіту маленької людини та зраду.

05.08.2020
об 16:28