Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль короткого метру KISFF: День п’ятий

08.08.2020
об 16:29

Хочемо познайомити вас з програмою KISFF у заключний день, а саме у неділю 9 серпня. В цьому році на фестивалі було представлено майже 200 стрічок з усього світу – від США до В’єтнаму. Також у 2020-му фестиваль умовно поділили на дві частини – онлайн та офлайн. Першу можна було подивитись на сайті заходу, другу – демонструють у кінотеатрі «Київська Русь». В останній день заходу у кіно можна подивитись описані нижче програми.

 

У «розділі» Український конкурс. Блок ІІ представлено п’ять фільмів. Трансляція розпочинається о 16:30. Подивитись можна такі роботи:

 

«Maternite» розкаже про втомлену мати двох дітей, що постійно перебуває у стані емоційного та фізичного виснаження.

 

«Колообіг» - у 10 хвилин режисер вмістив три роки спостереження за рухомим пейзажем Києва.

 

«Врятуйте мене, лікарю!» - розповідає про роботу бригади швидкої допомоги в новорічні свята у столиці. Герої стрічки —  три працівники бригади швидкої допомоги: лікар, фельдшер і водій, а також їхні пацієнти, з якими вони стикаються упродовж робочої зміни.

 

«Поки не стане чорним» - історія про втечу у вигаданий світ через те, що не можна терпіти навкруги. Фантазія вгамує біль на деякий час, але чи це саме та чарівна пігулка?

 

«Килим». Толiк — підліток, який живе у прифронтовому містечку разом із своєю мамою. Щодня вона просить його випрати килим, але йому не до того, він та його друзі мають бізнес — торгують рибою. До того ж, він закоханий у молоду жінку та допомагає їй із немовлям. Так, за життєвими труднощами, ніхто не помічає, як приходить війна.

 

У секції «Разом: порізно» автори підіймають тему нового життя після карантину і самих змін, які викликала пандемія. Трансляція розпочнеться о 17:00 у малому залі. Можна буде подивитись такі кінороботи:

 

«Одна пляшка вина» - говорить глядачам про те, що під час коронавірусного ув'язнення нічого не відбувається як зазвичай. Тож молода аніматорка п'є пляшку на самоті та створює анімацію.

 

«Речитатив» - оперний співак стоїть на платформі, що підіймається до неба, і співає арію мученика, що благає про спокуту. Його фантастичний вигляд створює контраст між людським голосом і механічними звуками інших платформ, що рухаються в просторі..

 

«Мембрана» - фільм-очікування. Двоє чоловіків і жінка сидять у своїй квартирі, що нагадує бункер, наче в залі очікування. Спантеличені потоком інформації у ЗМІ та шаблонними мудрощами, вони шукають стабільності у грі на фортепіано освіченого середнього класу та далекосхідних техніках самоорганізації. Їхнє пасивне збентеження перетворюється на запальний активізм.

 

All Inclusive - фільм демонструє чари масових розваг у відкритому морі.

 

«Самота» - залишаючи безмежний Всесвіт даних, ми ступаємо на одну з вузьких вулиць Сеула. За відчуттями вона менша за крапку.

 

«Листівки з кінця світу». Фільм розповідає про Димірій, Диміріса та двоє їхніх дочок застрягли на, здавалося б, нудному відпочинку. Та вони матимуть вибратися з далекого середземноморського острова, зіткнувшись із несподіваним кінцем світу.

 

«Стосунки з ізоляцією» - молода жінка іде у відставку зі світу. Самота дозволяє їй повністю розслабитися. Покинувши соціум, вона відчуває полегшення — на відміну від її близьких...

 

Фільми у секції Out&Proud розкривають тему рефлексій гендерної та сексуальної ідентичності, спільноту жінок-лесбійок, соціальні нерівності і расизм. Подивитись їх анонс можна тут.

Читайте також:

Новини

Програма першого дня KISFF

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів розділений на дві частини. Перша – відбудеться у традиційному форматі. Подивитись фільми можна буде у кінотеатрі «Київська Русь» з 5 по 9 серпня. Друга частина – відбуватиметься онлайн на сайті організаторів.

04.08.2020
об 19:19

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День другий

В Україні триває KISFF, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу. Сьогодні розповімо про програму другого дня, яка розпочнеться 6 серпня. До неї увійшли історії про людей та штучний інтелект, расову нетерпимість, крах всесвіту маленької людини та зраду.

05.08.2020
об 16:28

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День третій

KISFF в Україні у розпалі, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу.

06.08.2020
об 19:32

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День четвертий

KISFF перетнув екватор. В цьому році він проходить у змішаному форматі – частину фільмів демонструють у кінотеатрі «Київська Русь», а іншу можна подивитись онлайн на сайті заходу. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою фестивалю і сьогодні трохи розповімо, що демонструватимуть на екрані кінотеатру 8 серпня.

07.08.2020
об 18:45