Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль короткого метру KISFF: День другий

05.08.2020
об 16:28

В Україні триває KISFF, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу.  Сьогодні розповімо про програму другого дня, яка розпочнеться 6 серпня. До неї увійшли історії про людей та штучний інтелект, расову нетерпимість, крах всесвіту маленької людини та зраду.

Як зазначалось, фестиваль розділений на дві частини. Перша – традиційного формату проходить у кінотеатрі «Київська Русь». Інша – в онлайн-форматі проходить на сайті KISFF. Так,  6 серпня у  кіно демонструватимуться короткометражні стрічки з Міжнародного конкурсу та з секції «Less Is More: жодних зв’язків». В останньому розділі представлено шість фільмів знятих швейцарськими режисерами, які розповідають як людина втрачає зв’язки – з природою, іншою людиною та середовищем, в якому вона перебуває.

Покази Міжнародного конкурсу розпочинаються о 19:00 та триватимуть півтори години. За цей час глядачі можуть побачити такі стрічки:

У фільм «Як зникнути» герої розмірковують про війну, гру, дисципліну та непокору. Однак, чи можна стати дезертиром у грі-шутері? Поняття зради таке ж давнє, як і поняття війни. Однак, акт дезертирства виходить за межі ігрового простору.

«Яндере» - ще одна драма про зраду. Маїко – маленька голографічна подружка Томмі. Вона безмежно його кохає. Однак, коли Томмі покине її заради справжньої дівчини, Маїко переживе нове сильне почуття і вперше відчує сльози на смак. Ці сльози трансформують її і пробудять у ній жагу крові…

«Каситерит» - фільм  розповідає про Наташу. Вона голосовий штучний інтелект, що працює на сонячній енергії – намагається прослідкувати свій родовід і з’ясувати правду про своє походження. Розслідування виводить її до свого предка: мінерального олова, видобутого на острові Бангка.

«На горі» - фільм-роздум. Повертаючись з вечірки на світанку, двоє молодих чоловіків ідуть заможним районом, обговорюють його будинки з бездоганними фасадами та свої власні бажання.

Покази з секції «Less Is More: жодних зв’язків» розпочнуться о 21:30. Глядачі зможуть подивитись такі стрічки:

«У темряві всі коти сірі» - мелодрама, у якій змальовуються нетипові стосунки між твариною і людиною. Крістіан живе з двома кішками – Мармеладкою і Катюшею. Вони нерозлийвода. Крістіан мріє стати батьком і вирішує звести свою улюбленицю Мармеладку з вишуканим котиком з-за кордону.

«Діти» - анімаційний фільм досліджує динаміку груп. Як ми визначаємо себе, коли всі ми рівні?

«Жива вода». Головна героїня Лу полишає літо і пливе у своє перетворене оточення. У мінливі моменти спокою вона відчуває стомлення від місць, що стали занадто звичними. Вона відчуває меланхолію та розмірковує про інші місця, у які хотіла б вирушити.

Фільм «Все ще працює» розповідає про крах всесвіту маленької людини. На покинутому заводі, який мають знести, звичний ритм життя охоронця Павла порушує приїзд молодого інженера, який виявив незвичну електричну активність від турбіни, що досі працює. Павло зіткнеться з неминучістю знищення заводу…

«Укуси червоних мурах» розповідає про Обінна і Афаме – двох нігерійців, що заблукали у Тбілісі. Їхня подорож містом розкриє складність їхніх емоційних та соціальних зв’язків у країні, яка хоче, щоб вони зникли.

«Горизонт» - нарізка типової кінохроніки 70-х років з радянського Сибіру становить основу дослідження репрезентативних і наратологічних технік. Без перетворення на розповідь чи абстракцію, «Горизонт» відмовляється від співвідношення між аналогом і цифрою, поверхневим і глибинним, відчуттям і досвідом, минулим і майбутнім.

 

Читайте також:

Новини

Оголошено склад журі Венеційського кінофестивалю

Організатори Венеційського кінофестивалю назвали склад членів журі у всіх програмах заходу. Повну програму оголосять згодом.

27.07.2020
об 13:26

Новини

Український кінофестиваль ZIFF відбудеться у звичайному форматі

Міжнародний фестиваль фільмів у Запоріжжі проведуть офлайн, якщо епідеміологічна ситуація у місті лишатиметься сприятливою. Глядачам покажуть українські та іноземні короткометражні фільми. До участі у заході подали понад три тисячі проєктів зі 116 країн світу. Зі стрічок, які обрали до однієї з конкурсних програм,переможця оберуть глядачі.

31.07.2020
об 14:25