Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль короткого метру KISFF: День четвертий

07.08.2020
об 18:45

KISFF перетнув екватор. В цьому році він проходить у змішаному форматі – частину фільмів демонструють у кінотеатрі «Київська Русь», а іншу можна подивитись онлайн на сайті заходу. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою фестивалю і сьогодні трохи розповімо, що демонструватимуть на екрані кінотеатру 8 серпня.

 

У секції Український конкурс. Блок І глядачі зможуть побачити такі фільми:

 

«Прибічник»  показує, як транспортуючи культурну цінність з іншого виміру, солдат-кур'єр опиняється на просторах українського сьогодення.

 

«Метаробота». Ігор працює вдома, він диспетчер служби таксі. Йому здається, що він заручник у власній депресивній квартирі, вікна якої виходять на православний храм. Щоб не поринути у відчай, Ігор намагається інтерпретувати своє хитке повсякденне життя творчо. Вирощування соняшників на його балконі та створення анімації на старому чорно-білому принтері стають важливими ритуалами спротиву.

 

«Сурогат». Чоловік знищує гніздо невідомого створіння. Та це не нейстрашніше, що трапиться на його шляху цієї ночі.

 

Tilia - коли майже всі фотографії знищені, лише цвіт липи береже спогад про близьку людину.

 

«Качалка» - фільм демонструється поза конкурсом та розповідає про найбільший хардкорний спортмайданчик у світі – радянську «Качалку» у Києві.

 

«Цирк» - легке іронічне есе на тему дитячого погляду на світ. Марині дістаються квитки в цирк. Вона забирає свою дочку Світлану зі школи, щоб встигнути на виставу. По дорозі до цирку Світланка зауважує різні життєві моменти, на які люди зазвичай не звертають уваги. Коли Світлана з мамою добираються до цирку, виявляэться, що цікавими можуть бути саме банальні події на дорозі до мети, а сама мета може виявитись не такою уже й важливою.

 

Розпочнеться показ українських фільмів о 16:30 і триватиме до 18:00. Після чого у кінотеатрі влаштують перерву між сенсами. І вже о 19:00 глядачі повернуться до кінозалів для перегляду Міжнародної програми, до якої увійшли такі стрічки:

 

«Електричний лебідь» - дім за адресою Авеніда Лібертадор 2050 рухається, а його стеля тремтить, що викликає в мешканців дивну нудоту. Ті, хто живе на верхніх поверхах, бояться впасти; ті, хто живе на нижніх, бояться потонути.

 

«Юнак». Фільм розповідає про відважного молодика, який не може жити без травми.

 

«Не спи, будь готовий». Мотоаварія на розі вулиці стає складової загадкової історії трьох молодих людей.

 

«Станція «Гантсвіл» - щотижня десятки в’язнів умовно-достроково звільняють з Ганствільскої державної пенітенціарної установи — найбільшого центру зі звільнення ув’язнених у Техасі. Отримавши квиток на автобус більшість із них у перші хвилини після звільнення розмовляють телефоном, палять і тихо розмірковують, очікуючи на станції Ґрейхаунд, що розташована в тому ж кварталі. У цю переломну мить між ув’язненням і свободою, вони переживають безліч складних емоцій, перш ніж автобус відвезе їх додому. Зворушливе спостереження.

 

О 21:30 в кінотеатрі розпочнуть показ програми Midnight Sexy Shorts. Творці фільмів намагаються зазирнути у найвіддаленіші куточки свідомості людини, говорять про мову тіла, людські фантазії та чуттєвість.  Детально ознайомитись з анонсами цих фільмів можна тут.

Читайте також:

Новини

Програма першого дня KISFF

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів розділений на дві частини. Перша – відбудеться у традиційному форматі. Подивитись фільми можна буде у кінотеатрі «Київська Русь» з 5 по 9 серпня. Друга частина – відбуватиметься онлайн на сайті організаторів.

04.08.2020
об 19:19

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День другий

В Україні триває KISFF, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу. Сьогодні розповімо про програму другого дня, яка розпочнеться 6 серпня. До неї увійшли історії про людей та штучний інтелект, расову нетерпимість, крах всесвіту маленької людини та зраду.

05.08.2020
об 16:28

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День третій

KISFF в Україні у розпалі, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу.

06.08.2020
об 19:32