Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль комедій з французьким шармом

10.07.2020
об 16:11

14 липня розпочнеться Фестиваль французьских комедій. Дата не випадкова, для Франції вона символічна, адже в цей день в країні національне свято – День взяття Бастилії. Час, коли всі радіють та веселяться, тож наповнення фестивалю відповідне.

Під час Фестивалю глядачам продемонструють п’ять комедій французького виробництва, знятих за декілька останніх років. Демонструватимуть комедії протягом 10 днів безкоштовно в онлайн-режимі. Показ відбуватиметься українською мовою. Також варто зазначити, що захід проходитиме за ініціативою UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Arthouse Traffic.

Ми ж починаємо знайомити читачів з фільмами, які планують транслювати під час «Фестиваль французьких комедій UKRSIBBANK film fest» і сьогодні це франко-бельгійська стрічка «Візьми мене штурмом».

Поліцейська Жоанна мріє вступити до елітного підрозділу Raid, але вже декілька разів провалювалась на іспитах. У неї є наречений, якого трохи бентежить така наполегливість подруги, але він кличе її заміж. Коли весілля має відбутись, Жоанна отримує лист про зарахування до підрозділу. Дівчина безстрашна та ініціативна, проте трохи розсіяна та дуже добра. Через це вона більше заплутує різні робочі ситуації, а не допомагає їх вирішити, та все ж таки знаходить вихід. Командиру підрозділу Ежену такий співробітник не подобається…

Стрічку у 2016 році поставив режисер Дені Бун. У головних ролях – Аліс Поль, Дені Бун, Мішель Блан.

 

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

17.06.2020
об 17:42

Новини

Сьогодні розпочався онлайн-фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

Сьогодні, 19 червня, на сайті swissfilm.org.ua стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія, організована Посольством Швейцарії спільно з компанією Arthouse Traffic. У 2020 році захід вперше відбувається онлайн, та вчетверте представляє у своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років. Всі фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами – побачити їх можна безкоштовно у будь-який зручний час до 28 червня включно.

19.06.2020
об 11:54

Новини

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

08.07.2020
об 12:11