Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фестиваль кіно про вино: в Україні відзначають свято Божоле Нуво

22.11.2021
об 17:40

З 20 до 28 листопада В Україні проходить онлайн-фестиваль кіно про вино до свята Божоле Нуво.  Wine Film Fest - кінофестиваль про французьке вино та виноробство. До програми увійшли п’ять стрічок різних жанрів. Їх можна переглягнути безкоштовно. 

До свята молодого вина Божоле Нуво в Україні стартував онлайн фестиваль, в рамках якого можна переглянути добірку фільмів на сайті winefilmfest.com.ua.

Божоле Нуво – це свято молодого вина, яким вже понад 50 років кожного 3-го четверга листопада Франція та сучасний світ відзначають завершення збору врожаю. Саме цій події приурочений Wine Film Fest –Драматична комедія «Повернення до Бургундії» режисера Седріка Клапіша розповідає про трьох спадкоємців, які після смерті батька мають відновити маєток і повернути родинним виноградникам минулу славу. Одну з головних ролей виконує зірка знаменитого фільму «Три метри над рівнем неба» Марія Вальверде.

Про тонкощі виноробської праці, а також шлях, який проходить вино від лози до пляшки, глядачі  дізнаються з документальної стрічки «Душа вина» режисерки Марі-Анж Ґорбаневські. 

 

До програми також увійшла комедійна мелодрама «Осіння казка» – фільм-призер Венеційського кінофестивалю. Головня героїня стрічки – 45-річна виноробниця, найкраща подруга якої намагається таємно підшукати їй чоловіка. Режисер фільму – Ерік Ромер – один з найвизначніших представників «Нової хвилі» французького кіно.

Драматичний трилер «Будь моїм сином» – робота Жиля Леграна, відомого як продюсер зворушливої трилогії «Белль і Себастьян» про пригоди хлопчика і собаки. Дана стрічка розповідає про пошуки гідного спадкоємця власником престижного маєтку й виноградників.

 

Знятий на трьох континентах документальний фільм «Мондовино» досліджує вплив глобалізації на різні виноробні регіони світу. Стрічка Джонатана Носіттера була номінована на Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю та Премію «Сезар».

Усі фільми фестивалю демонструються французькою мовою з українськими субтитрами та доступні для перегляду тільки на території України.

Джерело: Артхаус Трафік

Читайте також:

Новини

FOCUS 2021: Україна представить у Лондоні свої кінолокації та сервісні послуги

З 7 до 10 грудня 2021 року відбудеться одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшен-сервісів з усього світу – виставка FOCUS - The Meeting Place for International Production, в якій Україна традиційно бере участь.

20.11.2021
об 16:25

Новини

У Парижі стартують Дні українського кіно

З 22 по 24 листопада, у кінотеатрі Бальзак в центрі Парижу покажуть 5 українських різножанрових стрічок. Відкриватиме Дні українського кіно у Парижі стрічка «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. Його представлятиме виконавиця головної ролі – Ірма Вітовська.

22.11.2021
об 10:40

Новини

Як Ганеке створив легендарну «Піаністку»? Спецпоказ фільму у кінотеатрах країни

Вже завтра, 23 листопада, «Піаністку» покажуть у Дніпрі. Головна героїня Еріка — професорка Віденської консерваторії. Вона вчить молодь чудової музики Шуберта, натомість сама – страшно далека від гармонії небесних сфер. Позбавлена навіть натяку на особисте життя, вона по-дитячому ділить ложе зі старою мегерою-матусею. Після занять вона таємно відвідує порномагазини і під ліжком тримає набір садомазохістських іграшок. Коли ж у неї закохується один з її учнів, вона шокує його абсолютно дикими реакціями на юнацьке почуття.

22.11.2021
об 16:20