Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фестиваль «Italian Short Film Days» відкриває свої двері у Києві

18.12.2021
об 12:14

В рамках кінофестивалю, КМКФ “Молодість” презентує 5 короткометражних робіт італійських режисерів, присвячених святкуванню Міжнародного дня короткого метру. Кожен рік по всьому світу подію святкують 21 грудня.

Захід пройде у кінотеатрі «Жовтень», 20 грудня 2021 року 0 19:00. Вже відкритий продаж квитків.

До програми фестивалю увійшли такі роботи:

  • Гра / Режисер Алессандро Габер / 2020 / 12’

Чоловік і маленька дівчинка сидять за кухонним столом. Ми не знаємо, хто вони й чому тут. Легка розмова поволі змінюється в щось трагічно інакше, коли дівчинка говорить про «гру в щастя», яку «він» змусив її грати.

  • Слуги на велосипедах / Режисер Мікеле Ґраната / 2020 / 15’

Бруно – безробітний середнього віку, що відчайдушно шукає роботу. Змушений жити підробітками, щоб забезпечувати сім’ю, він не має вибору, крім як стати доставником піци. Купивши велосипед на останні заощадження дружини, він з часом усвідомлює, що ніхто не готовий йому допомагати, а єдине, що йому світить – війна між бідними.

  • Чен / Режисер Джакомо Себастьяні / 2020 / 24’

Чен – молодий самотній китаєць, що працює в Італії з дитинства. Хоч йому й вдалося досягти успіху й залишити в минулому роботу на фабриках, він не почувається реалізованим. Тож Чену доведеться прийняти рішення між робітничим запалом і бажанням зв’язатися з рівними йому.

  • Білий / Режисер Антоніо Корсіні / 2020 / 13’

Вільям – багатий проблемний підліток, що у вільний час влаштовує собачі бої разом із групою задирак, яких вважає друзями. Коли він розкриває своє походження дівчині, в яку закоханий, усе змінюється.

  • Феї / Режисер Лоренцо Паллотта / 2021 / 13

Цементні будови й голі кімнати. Чотири юні дівчини порушують тишу. Зустріч на безлюдній площі й останнє відео перед подорожжю в пошуках фізичної й ментальної свободи.

Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Києві, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.

 

Джерело: Molodist Kyiv International Film Festival

Читайте також:

Новини

Європейська кіноакадемія оголосила переможців

Європейська кіноакадемія оголосила лауреатів 2021 року. Нагороду за «Найкращий фільм» отримала воєнна драма «Куди йдеш, Аїдо?» боснійської режисерки Ясміни Жбаніч. Цей фільм також отримав відзнаку за найкращу режисерську роботу, а виконавицю головної ролі Ясну Джурічич нагородили як найкращу акторку.

14.12.2021
об 11:33

Новини

Державне агенство з питань кіно презентували систему «Єдиний квиток»

"Єдиний квиток" стане системою збору, обліку та обробки інформації про демонстрацію кінофільмів у кінотеатрах України.Систему представили 15 грудня у київському кінотеатрі «Оскар».

16.12.2021
об 12:06

Новини

«Українське для малят» серію вітчизняних мультфільмів покажуть у кінотеатрах

13 січня 2022 року в кінопрокат виходить проєкт "Мультики в кіно. Українське для малят". Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час. Справжнє родинне свято тепер влаштувати так легко! І воно відбуватиметься щомісяця.

17.12.2021
об 14:26