Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фестиваль французьких комедій: Прем’єра ненаписаного твору

14.07.2020
об 11:12

Сьогодні в Україні розпочинається безкоштовний Фестиваль французьких комедій. Відбуватиметься дійство онлайн, триватиме 10 днів, протягом яких глядачам продемонструють п’ять фільмів. Транслюватимуться вони українською мовою на сайті: ukrsibbank-cinema.org.ua. Протягом декількох останніх днів ми знайомили вас з програмою заходу, сьогодні розповідаємо про останню стрічку «Едмон».

Режисер Алексіс Міхалік, задумав зняти цей фільм ще 15 років тому. Ця стрічка – екранізація однойменної п’єси, що була поставлена у Театрі Пале-рояль в Парижі у 1026 році. Головний герой стрічки – французький драматург Едмон Ростан. У нього творча криза, але дуже потрібні гроші для того, аби забезпечити родину.

Тож Едмон обіцяє своєму патрону написати у рекордно короткі строки комедію у віршах. П’єси ще немає, але дата прем’єри призначена… у стрічці розповідається про народження знаменитої героїчної комедії «Сірано де Бержерак».

Прем’єра картини Міхаліка відбулась у 2018 році. У головних ролях знялися: Тома Соліверес, Олів’є Гурме, Матільда Сен'є, Люсі Бужена.

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»
Новини

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»

Сімейна комедія «Думай як пес» знята режисером Джилом Джангером. Вона розповідає про юного генія Олівера і його улюбленого песика Генрі.

05.07.2020
об 17:57

Новини

Фестиваль французьких комедій: Коли все йде не за планом

Вже у вівторок, 14 липня, в Україні стартує Фестиваль французьких комедій, під час якого глядачі зможуть побачити п’ять фільмів, знятих в останні роки. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповімо про «Святковий настрій».

11.07.2020
об 18:04

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53