Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фестиваль французьких комедій: Подруга, обіцянка та кохання

13.07.2020
об 17:15

В Україні з 14 по 24 липня відбудеться безкоштовний онлайн-фестиваль Французьких комедій. Глядачі зможуть побачити 5 кіноробіт з українським дубляжем. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповідаємо про фільм «По(друг)а».

Прем’єра фільму відбулась у 2018 році. Це стрічка-дебют режисера Віктора Сейнт Макарі. За сюжетом головний герой Вінсент нещодавно розлучився зі своєю дівчиною та пообіцяв собі, що ніколи більше не матиме довгих відносин с жінками. Його краща подруга Нефелі також була в подібній ситуації. Тож разом вони винайняли вдвох квартиру та пообіцяли один одному, що ніколи в житті більше нікого не полюблять. Одного разу Вінсент зустрів Джулі і… закохався в неї. Тепер йому доведеться вибирати: любов або подруга…

Головні ролі у фільмі виконали Вільям Лебхіл та Марго Бансійон.

Подивитись фільми програми Фестивалю французьких комедій можна на сайті: ukrsibbank-cinema.org.ua.

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Сьогодні розпочався онлайн-фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

Сьогодні, 19 червня, на сайті swissfilm.org.ua стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія, організована Посольством Швейцарії спільно з компанією Arthouse Traffic. У 2020 році захід вперше відбувається онлайн, та вчетверте представляє у своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років. Всі фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами – побачити їх можна безкоштовно у будь-який зручний час до 28 червня включно.

19.06.2020
об 11:54

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці
Новини

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці

З 19 червня в Україні проходитить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Він триватиме до 28 червня. Як і інші цьогорічні фестивалі, цей захід проводиться онлайн.

21.06.2020
об 14:39

Статті

5 кращих фільмів про шоколад

11 липня відзначається Всесвітній день шоколаду. Придумали це «смачне» свято рівно 25 років тому французи, які дуже люблять тішити себе різноманітними кондитерськими шедеврами. Потрібно зауважити, що шоколад – не тільки смачні, але й корисні ласощі. Так, темні сорти какао-бобів стимулюють викид ендорфінів – гормонів щастя. Тож, якщо ви вирішите побавити себе плиткою смачного шоколаду під час перегляду цікавого фільму на «шоколадну» тематику, то зможете зарядитися позитивом на тривалий термін.

11.07.2020
об 16:48