Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фестиваль французьких комедій: Коли все йде не за планом

11.07.2020
об 18:04

Вже у вівторок, 14 липня, в Україні стартує Фестиваль французьких комедій, під час якого глядачі зможуть побачити п’ять фільмів, знятих в останні роки. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповімо про «Святковий настрій».

Прем’єра стрічки відбулась у 2017 році. Режисерами фільму стали Олів’є Накаш та Ерік Толедано. Головний герой Макс заробляє на життя тим, що організовує весілля для різних пар. Напередодні свого дня народження він також повинен влаштувати свято для молодят. Наречені хочуть провести церемонію у замку XVII століття. Проте помічники та персонал, ніби навмисне влаштовують проблеми на рівному місці. Офіціанти невдоволені дивним одягом, що їх змусили надягти, музиканти не знають потрібних пісень, навіть проводка у будівлі починає іскрити перед найважливішою зустріччю…

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

В український прокат вийшла романтична комедія «Нотр-Дам»
Новини

В український прокат вийшла романтична комедія «Нотр-Дам»

З 9 липня на екранах кінотеатрів можна побачити новий французький фільм «Нотр-Дам». Спеціально до дня старту кінопоказу режисерка та виконавиця головної ролі Валері Донзеллі звернулась до українських глядачів та трохи розповіла про фільм.

09.07.2020
об 14:31

Новини

Фестиваль комедій з французьким шармом

14 липня розпочнеться Фестиваль французьских комедій. Дата не випадкова, для Франції вона символічна, адже в цей день в країні національне свято – День взяття Бастилії. Час, коли всі радіють та веселяться, тож наповнення фестивалю відповідне.

10.07.2020
об 16:11