Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Фестиваль французьких комедій: Історія про сучасну Попелюшку

12.07.2020
об 17:49

14 липня в Україні розпочнеться Фестиваль французьких комедій. Проходитиме він онлайн та триватиме 10 днів. За цей час глядачам продемонструють п’ять комедійних фільмів знятих у Франції. Стрічки демонструватимуться українською мовою. Ми ж продовжуємо знайомити читачів з програмою заходу і сьогодні розповімо про фільм «Мадам» режисерки Аманди Штерс. Знімальний процес проходив у Парижі та тривав шість тижнів. Прем’єра фільму відбулась у 2017 році.

 

Сюжет стрічки побудовано навколо званого вечора. Подружжя з Америки Багате вирішили влаштувати вечерю для високих гостей. За столом повинно було зібратися 12 осіб. Однак несподівано до батька-багатія приїхав дорослий син і таким чином, на одного гостя стало більше. Хазяйку будинку дуже налякала ця цифра і вона запросила у якості ще однієї гості свою служницю. Під час вечері в дівчину закохується впливовий колекціонер мистецтва та вважає, що перед ним особа з королівського роду…

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Фестиваль французьких комедій: Коли все йде не за планом

Вже у вівторок, 14 липня, в Україні стартує Фестиваль французьких комедій, під час якого глядачі зможуть побачити п’ять фільмів, знятих в останні роки. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповімо про «Святковий настрій».

11.07.2020
об 18:04

Новини

Фестиваль комедій з французьким шармом

14 липня розпочнеться Фестиваль французьских комедій. Дата не випадкова, для Франції вона символічна, адже в цей день в країні національне свято – День взяття Бастилії. Час, коли всі радіють та веселяться, тож наповнення фестивалю відповідне.

10.07.2020
об 16:11