Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фестиваль етнографічного документального кіно проходитиме у вересні

01.09.2020
об 11:34

В Україні проведуть фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно. Глядачам покажуть повсякденне життя різних народів та діаспор, мешканців сіл і міст.

 

З 12 по 19 вересня у Бессарабії відбудеться перший Міжнародний етнографічний кінофестиваль ОКО.

Кінофестиваль проходитиме у двох форматах – онлайн та офлайн. Протягом перших п’яти днів учасники і глядачі зможуть переглядати фільми та лекції онлайн на сайті кінофестивалю.

Офіційну конкурсну програму заходу складено з міжнародного та національного повного метру, а також міжнародного короткого. До національного конкурсу повних метрів, зокрема, увійшли фільми, створені за підтримки Держкіно:

  • «Зарваниця» режисерів Яреми Малащука та Романа Химея. Стрічка, що розповідає про паломницький центр, розташований на роздоріжжі католицького і православного світу. Тисячі християн щороку долають важкий шлях крізь міста і села, аби віддати шану Зарваниці – місцю, де в XIII столітті з’явилася Діва Марія.

 

  • «Портрет на тлі гір» режисера Максима Руденка, що розповідає про магію міста та облич. 

 

  • Стрічка «Дельта» режисера Олександра Течинського розповідає про людей, які живуть у дельті Дунаю, у Вилковому, і заробляють на життя важкою працею – косінням очерету.

 

  • «Жива Ватра» режисера Остапа Костюка, що розповідає про життя закарпатських вівчарів.

 

Завершиться фестиваль триденними показами та церемонією нагородження у селі Криничне Болградського району Одеської області, на березі найбільшого озера України Ялпуг.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Новини

Українську комедію покажуть на Пекінському міжнародному кінофестивалі

Ліричну стрічку Антоніо Лукіча відібрано до основного конкурсу одного з найбільших кіно заходів у Азійському регіоні.

21.08.2020
об 18:25

Новини

Warner Bros. проводить фестиваль FanDome для фанатів Всесвіту DC

Фанати  Всесвіту DC мають унікальну можливість дізнатись більше про улюблені фільми. Так, на офіційному порталі одного з найбільших кіновиробників  представлені ексклюзивні ролики, відео та фото тематично пов’язані зі світом кіно, коміксів та ігор.

26.08.2020
об 15:20

Новини

Завтра розпочнеться фестиваль «Нового українського кіно»

Безкоштовно подивитись якісні українські стрічки можна на фестивалі «Нове українське кіно», в рамках якого покажуть драми, трагікомедію, фільм про «Міфа» та стрічку, де сценаристом виступив Кузьма Скрябін.

31.08.2020
об 14:21

Новини

Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

22 серпня під Аркою Дружби народів відбулась урочиста Церемонія відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

23.08.2020
об 11:02

Анімація

Анімаційний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься офлайн

Лишилося два дні до початку Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM. Як повідомляли раніше організатори, щорічна подія цього разу відбудеться в онлайн-форматі на платформі Megogo, але вони трохи подумали та вирішили подарувати можливість людям з різних міст України долучитися до заходу офлайн.

31.08.2020
об 18:41