Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фелліні на «Молодості»: Ексклюзивна виставка та прем’єра мультфільму про вигадану маестро героїню

31.05.2021
об 19:21

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який за своєю концепцією завжди орієнтується на новий погляд молодого дебютного кіно та ніколи не забуває включати у свою програму світову класику кіно, цього року за підтримки Італійського інституту культури організовує у Музеї кіно Довженко-Центру виставку «Сторіччя. Фелліні у світі», присвячену відомому на весь світ італійському режисеру Федеріко Фелліні, який був одним з найяскравіших представників італійського неореалізму. Автор стрічок «8 з половиною», «Солодке життя», «Ночі Кабірії», «Амаркорд» встиг стати символом кінематографу XX століття, який створив власний світ.

 

Федеріко Фелліні та Джульєтта Мазіна

 


Відвідати виставку можна буде з 5 червня по 25 липня, де гості зможуть побачити кадри й фрагменти кінофільмів, кіноафіші, листи, спільні фото Федеріко Фелліні з його коханою та відомою акторкою Джульєттою Мазіною, актором і другом Альберто Сорді, фото зі знімальних майданчиків, оригінальні костюми з його стрічок, та бешкетні, на межі пристойного, графічні роботи, намальовані самим режисером.

 


Крім того, 4 червня відбудеться українська прем’єра анімаційного фільму «Феллінетта», яка увійшла до програми Міжнародного короткометражного конкурсу кінофестивалю 50-ї «Молодості». Стрічку особисто представить племінниця режисера — Франческа Фаббрі Фелліні.

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

50-й КМКФ «Молодість»: Грошова винагорода від Асоціації кіноіндустрії України

Партнером Міжнародного короткометражного конкурсу ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» вперше за всю історію події виступить Асоціація кіноіндустрії України (FIAU). Переможець, якого назве міжнародне журі заходу отримає від FIAU винагороду в розмірі 2000 доларів.

07.05.2021
об 15:09

Новини

Амбасадором 50-го КМКФ «Молодість» став Алан Бадоєв

Український режисер і кліпмейкер представить міжнародний конкурс короткометражних робіт на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

12.05.2021
об 14:41

Новини

Гібридний формат: Розпочався 50-й кінофестиваль «Молодість»

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» сьогодні розпочинає свою роботу і триватиме до 6 червня. Усі події відбудуться у гібридному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації. Долучитись до урочистих Церемоній відкриття та нагородження, які відбудуться на Арці дружби народів у Києві, можна буде і в онлайн режимі, завдяки одному із офіційних партнерів фестивалю медіасервісу MEGOGO.

29.05.2021
об 16:49

Новини

Національні прем’єри та спеціальні покази: Чим ще здивує глядачів кінофестиваль «Молодість»

Найбільший кінофестиваль України КМКФ «Молодість» вже розпочався і продовжує дивувати приємними несподіванками у програмі спеціальних показів. За часів незалежності фестиваль вже встиг стати майданчиком для прем’єр цілої низки вітчизняних повнометражних стрічок, серед яких були «Правило бою», «Пекельна хоругва або Різдво Козацьке», «Забуті», «Лобановський назавжди», «Пік страху», «Ми є… Ми поруч» та інші.

30.05.2021
об 15:16