Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Fashion Film Festival Kyiv оголосив фіналістів

28.07.2020
об 13:12

Нині в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Триватиме він до 3 вересня. До участі в конкурсній програмі в цьому році було подано 124 роботи. У шортлист потрапило 16 фільмів. Для шести з них показ під час FFFK стане прем’єрним.

«Третій рік поспіль Fashion Film Festival Kyiv є успішним прикладом колаборації світу моди та кіно. Незважаючи на нові умови проведення індустріальних заходів, цього року нам вдалося на 30% збільшити кількість учасників конкурсу. І це, безперечно, свідчить про актуальність і необхідність нашого фестивалю», − говорить продюсерка FILM.UA Group, співорганізаторка Fashion Film Festival Kyiv ІРИНА КОСТЮК.

На заході в цьому році одразу дві інновації – він проходить онлайн, а також розширив свою географію. Серед фіналістів конкурсної програми окрім українських авторів, творці з Італії та Іспанії.

«Ми не позиціонували фестиваль як міжнародний. Історично так склалося, що він є орієнтованим в першу чергу на українських режисерів та українські фільми. На їхню промоцію та підтримку. Однак, за умов, коли кордони виявилися закритими і вже звичний нам культурний обмін значно ускладнився, ми розуміємо, як важливо зберігати загальний контекст для розвитку галузі та жанру. Цього року ми отримали ще більше конкурсних робіт з-за кордону. У шортлисті це майже третина всіх фільмів. Переважно, це дуже міцні професійні роботи, які демонструють традиційні риси жанру», - сказав програмний директор Fashion Film Festival Kyiv ПЕТРО МАМЧИЧ.

Він також зазначив, що у програмі фестивалю з'явився новий формат – презентація фільмів-прем'єр. Завдяки їй український глядач зможе побачити фільми, які не потрапили до шортлиста, але цікаві та варті уваги.

Оцінювало роботи – міжнародне журі, до складу якого увійшли: засновник і директор Buenos Aires International Fashion Film Festival Вілмер Вільямс, головна редакторка видання про мистецтво Your Art Анастасія Калита, співзасновник Berlin Fashion Film Festival Ніколо Монтанарі, український режисер Ігор Стеколенко та креативна продюсерка  Pay TV каналів FILM.UA Group Наталка Якимович.

«Тішить, що з’явився міжнародний формат, незалежно від того, які були причини. Українські роботи виглядають дуже органічно разом із міжнародними. Ситуація, пов’язана з пандемією, ніяк не вплинула на зміст робіт, а навпаки, простимулювала пошук оригінальних рішень. Адже обмеження стимулюють творчість», –зауважив український режисер, член журі Fashion Film Festival Kyiv-2020 Ігор Стеколенко.

Фіналістами конкурсу Fashion Film Festival Kyiv-2020 стали:

1. Before The Date, режисери Tonny Brooks, Марія Маслій;

2. Behind the Curtain, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish);

3. Frolov TV Hot News!, режисер Юрій Двіжон;

4. Iamwhoiam, режисер Олександр Прилуцький;

5. i'll Say It First, режисерка Олена Шевченко;

6. I'm here, режисерка Катерина Тюрина;

7. Hotel MFW, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish);

8. Human Design, режисери Степан Павлюк, Андрій Тартишніков;

9. Misconcept, режисери Jorj Jorburj, Ігор Даровський;

10. Noise, режисер Антон Ванчак;

11. Nuevos Tiempos. Nuevas Rebajas, режисер Victor Claramunt;

12. Purification, режисерка Анастасія Лісенко;

13. The Woman Suit, режисер Єгор Паркер;

14. Welcome to Milan, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish);

15. Портрет, режисерка Анастасія Ковальчук;

16. Ритм у кармані, режисерка Владлена Сабова;

 

Нагадаємо, організатори заходу − FILM.UA та Ukrainian Fashion Week. Підтримку надає і Український культурний фонд.

 

Джерело: fashionweek.ua

 

Читайте також:

Новини

Fashion Film Festival Kyiv представив міжнародне журі

10 червня у незвичному для себе онлайн-форматі розпочав свою роботу Fashion Film Festival Kyiv-2020. Організаторами цієї події стали FILM.UA та Ukrainian Fashion Week при підтримці Українського культурного фонду.

16.06.2020
об 17:04

Новини

У Fashion Film Festival Kyiv новий логотип та вражаючі рекорди

Fashion Film Festival, що нині проходить в незвичному для себе онлайн-форматі оновив логотип. Айдентика зберегла поєднання трьох тематично важливих назв Fashion, Film та Festival залишилась впізнаваною і водночас стала більш «зручною» для сприйняття. Головна літера заходу - «F» стала менш масивною та краще взаємодіє з простором як в онлайн-комунікаціях, так і фізичних проявах.

20.07.2020
об 17:46