Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Фантастичний світ та зловісні чудовиська в анімаційному фільмі «Рая та останній дракон»

27.01.2021
об 12:45

У березні в український кінопрокат виходить анімаційна стрічка «Рая та останній дракон». Режисерами казкового світу стали Дон Голл та Карлос Лопес Естрада.

Колись давно у фантастичному світі під назвою Кумандра люди та дракони жили разом у злагоді. Але коли зловісні чудовиська, знані як Друни, почали загрожувати жителям, дракони пожертвували собою, щоб врятувати людство. 500 років потому монстри повернулись, і самотня воїтелька Рая мусить відшукати останнього дракона, щоб зупинити Друнів назавжди. Однак під час подорожі вона дізнається, що для того, аби врятувати світ, магії драконів замало. Потрібна ще й довіра.

Чи вдасться Раї довести свою місію до кінця, глядачі зможуть дізнатися з 5 березня, коли розпочнуться покази мультфільму в кінотеатрах.

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Наприкінці березня в український прокат виходить «Ґодзілла проти Конґа»

Warner Bros. Pictures і Legendary Pictures представляють довгоочікувану епічну пригоду «Ґодзілла проти Конґа» від режисера Адама Вінґарда.

25.01.2021
об 14:21

Новини

8 хвилин жаху: Netflix зробив відеодобірку моторошних епізодів із дитячих фільмів

Деякі сцени чи персонажі із фільмів для дітей здатні налякати навіть дорослих. Очевидно, під час карантину, дивлячись зі своєю малечею подібний контент, у працівників Netflix назріла ідея зробити добірку жахастиків, які не йшли з голови після перегляду.

25.01.2021
об 16:54

Новини

У лютому в український прокат виходить «Скажене весілля 3»

З нагоди оголошення дати триквелу української франшизи «Скажене весілля», творці фільму вирішили презентувати офіційний постер і новий слоган стрічки.

26.01.2021
об 12:31

Новини

Детектив «Фатальна зустріч» скоро вийде на великі екрани

11 лютого в український прокат вийде фільм Деона Тейлора «Фатальна зустріч».

26.01.2021
об 18:35