Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Фантастичні українці про сучасне українське кіно

20.11.2020
об 14:10

Сьогодні, 20 листопада, о 20:00 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE з’явиться випуск із циклу «Фантастичні українці», присвячений новому українському кіно.

В унікальному проєкті про сучасну українську музику, кіно, літературу та візуальне мистецтво взяли участь 90 відомих музикантів, літераторів, художників та представників кіноіндустрії. У серії, що вийде 20 листопада, наприклад, телеведучий, актор і креативний продюсер Юрій Горбунов розповість, як зафільмувати фінансово успішне кіно, а акторка Ірма Вітовська про реалії своєї професії.

«Проєкт «Фантастичні українці» особливі, тому що привертає увагу до української культури в новому форматі. Мені здається, що зібрати 90 людей в 4-х фільмах і розказати про літературу, музику, візуальне мистецтво та про українське кіно – це доволі цікаві відкриття для українців. Погодьтеся навіть, якщо людина ходить на українські фільми в кінотеатр, одразу згадати декілька фільмів, які ми бачили за минулий рік, складно, а пересічному глядачу, який не сильно орієнтуються в українському кіно ще складніше. З цього приводу є дуже класна історія: режисерка Ірина Цілик почала своє інтерв’ю з розповіді про прийом її сина в офтальмолога. Жінки розговорилися й лікарка запитала в Ірини, чим вона займається, та коли отримала відповідь, спитала: «а що в Україні кіно знімають?». Розумієте, великі міста живуть у мильній бульбашці, де більше кінотеатрів і є джерела культурного життя. На периферії люди про наше кіно можуть й не знати. Саме для того, щоб розказати, що українська культура є і нам є чим пишатися створено наш проєкт», - розповіла в одному з інтерв’ю продюсерка та сценаристка проєкту «Фантастичні українці» АЛІНА ГРИСЕВА.

Нагадаємо, кожна серія, яку можуть переглянути безкоштовно та без додаткових реєстрацій всі охочі на MEGOGO LIVE, досліджує національний культурний контекст, а герої розповідають про створення сучасного мистецького продукту, систему культурних цінностей у суспільстві та спадок, який ми залишаємо молодшим поколінням.

«Проєкт «Фантастичні українці» закликає українців об’єднатися. На противагу нав’язаним нам стереотипам про сумну та багатостраждальну націю автори проєкту доводять, що сучасний культурний контекст в Україні далекий від депресивного. Ми творчі, сміливі та прогресивні. Ми - покоління масштабних особистостей та рішучих творців», – зазначила продюсерка проєкту «Фантастичні українці» КАТЕРИНА КАРМАЛІТА.

Об’єднати 90 талановитих і популярних митців у проєкті «Фантастичні українці» стало можливо завдяки підтримці Українського культурного фонду.

 

Джерело: MEGOGO; Ранок на 24 каналі; сторінки у соцмережах «Фантастичні українці»

Читайте також:

Новини

Тенденції часу: В Україні пройде хакатон для популяризації контенту

Мета заходу – створити стримінгову платформу світового рівня та прискорити створення вітчизняних онлайн-кінотеатрів.

12.11.2020
об 17:51

Статті

КіноКалендар: «Кохай мене ніжно» – перший фільм Елвіса Преслі

15 листопада 1956 року відбулася знакова подія для шанувальників творчості Елвіса Преслі – у Нью-Йорку презентували фільму «Кохай мене ніжно», у якому «Король рок-н-ролу» зіграв свою першу роль у кіно. За сюжетом троє братів Рено беруть участь у Громадянській війні між Північчю та Півднем. Вдома залишився тільки молодший брат Клінт (Елвіс Преслі). Отримавши повідомлення про загибель старшого брата, він одружився з його нареченою. Але виявилося, що всі три брата вижили й стали бандитами.

15.11.2020
об 14:39

Новини

У 2021 році на великі екрани повернуться Том і Джеррі

Студія Warner Bros. Pictures створила нову історію про запеклих ворогів із дитинства покоління мілінеалів – Тома та Джері. Пригодницьку анімацію з улюбленими мультяшними героями, за попередніми планами, українці побачать навесні наступного року.

18.11.2020
об 15:16

Новини

«1+1» презентує серіал «Великі Вуйки. Вдома краще» в останній день листопада

30 листопада о 20:45 глядачі телеканалу «1+1» побачать довгоочікувану прем'єру нового сезону комедійного серіалу «Великі Вуйки». У нових серіях село Великі Вуйки перетворюватиметься на європейський курорт, адже після прокладання дороги приватний інвестор збудував там готель.

18.11.2020
об 18:11