Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Фантастичні історій на добраніч» – вечірня онлайн-казка

05.06.2020
об 19:27

Могли ви собі уявляли, що вашим дітям читатимуть казки на ніч актори? Карантин уможливив ще й не таке. У вільному доступі з'явились чотири твори австрійського письменника Ервіна Мозера, які озвучили українські актори.

На початку травня дитячий театр-студія Kolesiko разом із дитячим онлайн-радіо RadioKids та арт-видавництвом «Чорні вівці» запустили цикл аудіоказок для дітей за мотивами «Фантастичних історій на добраніч» австрійського письменника Ервіна Мозера. Цей автрієць цікавий тим, що є автором численних дитячих книжок та книжок-картинок, які були номіновані на Німецьку премію за книжки для юнацтва, потрапиляли до почесного списку Австрійської державної премії за книжки для дітей та юнацтва. Крім того, його книжка «Ворона на снігу» отримала в Японії премію «Сова», а «Крук Альфонс» був відзначений Літературною премією «Щуролов» міста Гамельн. У 2000 році Ервін Мозер отримав титул дитячого автора року, а 2013-го був нагороджений Золотою почесною відзнакою землі Відень. 

Поветаючись до українського проєкту – перші аудіоказки озвучували учні театру Kolesiko. Потім спробували поєднати юнацькі голоси з професійними акторськими. Так, роль Кота у казці «Кіт на ходулях» озвучував «Золотий голос України» – актор Владислав Пупков.

«Це нова форма роботи для акторів театру. І час карантину дав можливість добре освоїти її», – коментує директор-художній керівник театру «Колесо» Ірина Кліщевська.

Над озвучуванням працювали актори Київського академічного театру «Колесо»: Анна Артемьєва, Олександр Бірюков, Ольга Васинюк, Олександр Дідик, Галина Зражевська, Станіслав Колокольніков, Олег Лепенець, Андрій Мороз. Вони прочитали історії Мозера разом із учнями театру-студії, а також окремо.

Наразі вийшли в ефір чотири казки, остання з яких – «Аварія в пустелі». Режисеркою проєкту стала Марія Грунічева, звукорежисер – Йосиф Медведський, а ілюструвала казки художниця Vulpes_draw.

Послухати казки Ервіна Мозера можна тут.

Джерело: hmarochos.kiev.ua та starylev.com.ua

Читайте також:

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою
Новини

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою

Триває VII Чілдрен Кінофест. Вчора завершилося голосування за найкращий фільм Міжнародної конкурсної програми, проте організатори вирішили лишити стрічки-учасники у вільному доступі для глядачів фестивалю ще на три дні.

05.06.2020
об 12:17